Miedź Legnica z kolejnym wzmocnieniem

Santiago Naveda
Santiago Naveda fot. P. Lewandowska / Miedzlegnica.eu

Miedź Legnica sfinalizowała kolejny transfer w trakcie trwającego okna transferowego. Tym razem ekipę Wojciecha Łobodzińskiego wzmocnił Santiago Naveda. 21-latek związał się z beniaminkiem PKO Ekstraklasy na zasadzie wypożyczenia z Club de Futbol America.

  • Miedź Legnica ogłosiła dziewiąty transfer tego lata
  • Szeregi Miedzianki zasilił Santiago Naveda
  • 21-latek wzmocnił drugą linię drużyny beniaminka PKO Ekstraklasy

Miedź z nowym pomocnikiem

Miedź Legnica sfinalizowała tego lata dziewięć transferów. Szeregi Miedzianki wzmocnili między innymi: Hubert Matynia, Olaf Kobacki, czy Angelo Henriquez. Najnowszym nowym piłkarzem legniczan został defensywny pomocnik.

Miedź w oficjalnym komunikacie przekazała, że szeregi tej ekipy wzmocnił Santiago Naveda. Były młodzieżowy reprezentant Meksyki do lat 18 trafił do polskiej ekipy na wypożyczenie.

Zobacz także:

– To agresywny, dynamiczny i mobilny piłkarz, z niezłym odbiorem i dobrym rozegraniem. Jest to młody chłopak, co również miało wpływ na to, że zdecydowaliśmy się sięgnąć po tego gracza. Poszukiwaliśmy “szóstki: do rywalizacji. Liczymy na to, że będzie przysłowiowym brakującym ogniwem w naszej drużynie – scharakteryzował wzmocnieniem Miedzi trener Wojciech Łobodziński.

Legniczanie po rozegraniu trzech spotkań ligowych mają jak na razie na swoim koncie tylko jeden punkt. Tymczasem w najbliższy piątek miedź w roli gospodarza zmierzy się w derbach z Zagłębiem Lubin.

Czytaj więcej: Miedź Legnica ogłosiła transfer nowego napastnika

Komentarze