Michał Masłowski zagra w czwartej lidze

Michał Masłowski
Michał Masłowski PressFocus

Nie tak Michał Masłowski wyobrażał sobie ostatnie lata swojej kariery. Defensywny pomocnik w wieku 33 lat przeprowadził się do czwartoligowej Gwardii Koszalin.

  • Michał Masłowski niegdyś uchodził za wielki talent
  • Legia Warszawa w 2015 roku zapłaciła za niego 800 tysięcy euro
  • Defensywny pomocnik parafował umowę z czwartoligową Gwardią Koszalin

Duże wzmocnienie Gwardii Koszalin

Gwardia Koszalin za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej oraz mediów społecznościowych potwierdziła sprowadzenie Michała Masłowskiego, który pozostawał bez zatrudnienia i był do wzięcia za darmo od kilku dni, ponieważ rozstał się z Zagłębiem Sosnowiec. 33-latek zdecydował się na podpisanie kontraktu z czwartoligowym klubem.

Defensywny pomocnik w przeszłości uchodził za bardzo utalentowanego zawodnika, o czym świadczy fakt, że Legia Warszawa w 2015 roku wykupiła go z Zawiszy Bydgoszcz za 800 tysięcy euro. Od tego momentu kariera byłego piłkarza m.in. Lechii Dzierżoniów pikowała w dół.

Michał Masłowski następnie przywdziewał jeszcze koszulkę Piasta Gliwice, chorwackiej Goricy oraz ostatnio Zagłębia Sosnowiec, dla którego rozegrał 39 meczów i strzelił 3 bramki.

Warto zaznaczyć, że 33-letni pomocnik ma na swoim koncie trzy występy w reprezentacji Polski. Michał Masłowski zagrał w trzech sparingach w 2014 roku przeciwko Norwegii (3:0), Mołdawii (1:0) i Szkocji (0:1). Gwardia Koszalin zajmuje piąte miejsce w tabeli czwartej ligi (grupa zachodniopomorska).

Komentarze