Merebashvili z nową umową!

Giorgi Merebashvili
Giorgi Merebashvili fot. Wisła Płock

32-letni skrzydłowy Giorgi Merebashvili przedłużył wygasający 30 czerwca 2019 roku kontrakt z Wisłą Płock. Gruzon parafował roczną umowę z opcją przedłużenia o rok.

Czytaj dalej…

Merebashvili z Nafciarzami związał się 12 lipca 2016 roku. Oficjalny debiut w ekipie z Mazowsza zawodnik zanotował 27 lipca w spotkaniu Pucharu Polski ze Stalą Mielec (3:4). Trzy dni później w starciu z Legią Warszawa (2:3) po raz pierwszy wystąpił w meczu LOTTO Ekstraklasy, a 8 sierpnia przeciwko Ruchowi Chorzów (2:2) zanotował swoją pierwszą asystę w lidze, do której dołożył premierowe trafienie.

W trwającej kampanii popularny “Mereba” na boiskach Ekstraklasy pojawił się natomiast szesnastokrotnie, pięć razy wpisał się przy tym na listę strzelców i zaliczył dwa ostatnie podania. Łącznie w Wiśle rozegrał dotychczas 81 spotkań, w których zdobył 16 bramek i zanotował 14 asyst.

Warto również wspomnieć, że będąc zawodnikiem Wisły Płock piłkarz – po blisko dwóch latach – wrócił do reprezentacji Gruzji, w której jego bilans to 31 występów i 2 gole. Co więcej Waszymi głosami został wybrany najlepszym piłkarzem Nafciarzy jesienią 2017!

Komentarze