Mecz o Superpuchar Polski odwołany!

Aleksandar Vukovic
Aleksandar Vukovic Krystyna Pączkowska / Slaskwroclaw.pl

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował, że mecz o Superpuchar Polski, w którym Legia Warszawa miała zmierzyć się z Cracovią, został odwołany. Taki stan rzeczy jest związany z tym, że jeden z członków sztabu szkoleniowego stołecznej ekipy miał pozytywny wynik na obecność COVID-19.

Czytaj dalej…

Bój o Superpuchar Polski zaplanowany był na niedzielny wieczór na godzinę 20:00. Ostatecznie ta potyczka nie zostanie rozegrana we wcześniej ustalonym terminie.

“Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że mecz o Superpuchar Polski, w którym mistrz kraju, Legia Warszawa, miała zmierzyć się 9 sierpnia 2020 roku ze zdobywcą Pucharu Polski, Cracovią, zostaje odwołany. Ma to związek z faktem ujawnienia przypadku zakażenia koronawirusem u członka sztabu klubu Legia Warszawa” – czytamy w specjalnym oświadczeniu.

“Podjęta decyzja ma na celu minimalizację ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa w klubach uczestniczących w europejskich pucharach oraz w trosce o zbliżający się start rozgrywek PKO Ekstraklasy. Zgodnie z procedurami, wykluczenie potencjalnego zakażenia można uzyskać dopiero po przeprowadzaniu dwóch testów wymazowych w odstępie 7 dni” – czytamy dalej.

Komentarze