Fornalik rozpoczyna rządy w Lubinie. Na horyzoncie transfer z Radomiaka

Mateusz Grzybek
Mateusz Grzybek fot. PressFocus

Zagłębie Lubin przygotowuje się do pierwszego zimowego wzmocnienia. Do zespołu ma trafić Mateusz Grzybek, który jesienią grał dla Radomiaka Radom – informuje Tomasz Włodarczyk.

  • Zagłębie Lubin finalizuje pierwszy zimowy transfer
  • Drużynę wzmocni 26-letni Mateusz Grzybek
  • Aktualnie trwają ostatnie ustalenia między klubami

Zagłębie wzmacnia się kosztem ligowego rywala

Zagłębie Lubin ma za sobą fatalną rundę jesienną, którą zakończyło tuż nad strefą spadkową. Efektem bardzo słabych wyników było pożegnanie z Piotrem Stokowcem. Już w trakcie przerwy zatrudniony został w jego miejsce Waldemar Fornalik, który swój debiut na ławce “Miedziowych” zaliczy wiosną.

Celem byłego selekcjonera reprezentacji Polski jest poprawa rezultatów i zakończenie sezonu w środku stawki. Nie ulega wątpliwościom, że potencjał kadry Zagłębia jest spory, choć niektóre pozycje wymagają wzmocnień. Lada moment powinno dojść do pierwszego zimowego transferu, bowiem szeregi lubinian zasili Mateusz Grzybek.

Boczny obrońca latem trafił do Radomiaka Radom i zaliczył udaną rundę, w trakcie której strzelił dwie bramki i zaliczył dwie asysty. Wcześniej występował dla Bruk-Betu Termaliki Nieciecza oraz GKS-u Tychy.

Tomasz Włodarczyk informuje, że definitywny transfer jest już na etapie finalizacji. Aktualnie trwają ostatnie ustalenia między klubami. Jeśli nie zdarzy się nic niespodziewanego, Grzybek zostanie nowym zawodnikiem Zagłębia Lubin.

Zobacz również: Lech wzmacnia się między słupkami. Do Poznania trafił były bramkarz Rakowa

Komentarze