Marcos Alvarez może wylądować w 3 Lidze w Niemczech

Marcos Alvarez
Marcos Alvarez fot. PressFocus

Cracovia po ogłoszeniu dwóch wzmocnień w trakcie zimowej przerwy może wkrótce na dobre pożegnać się z jednym z zawodników. Portal 90minut.pl przekazał, że od dzisiaj z SV Meppen trenuje Marcos Alvarez.

  • Wygląda na to, że nowy klub znalazł Marcos Alvarez
  • 31-latek zaczął treningi w ekipie z 3 Ligi w Niemczech
  • Rynkowa wartość zawodnika wynosi 50 tysięcy euro

Marcos Alvarez wróci do ojczyzny

Cracovia ma zamiar powalczyć w drugiej części sezonu o miejsce premiowane grą w europejskich pucharach. Podopieczni Jacka Zielińskiego aktualnie tracą cztery punkty do trzeciego Widzewa Łódź. Tymczasem wygląda na to, że wkrótce nowy klub znajdzie Marcos Alvarez.

W trakcie zimowej przerwy z klubem z Krakowa rozstało się już pięciu zawodników. Między innymi Filip Balaj, czy Thiago. Niewykluczone, że wkrótce kolejny zawodnikiem, który zmieni pracodawcę, będzie Marcos Alvarez.

31-latek to były młodzieżowy reprezentant Niemiec. Według najnowszych wieści medialnych piłkarz zaczął treningi z SV Meppen 1912, występującym w niemieckiej 3 Lidze. Ekipa plasuje się na ostatnim 20. miejscu w ligowej klasyfikacji.

W tym roku zespół, którego barwy reprezentują David Blacha i Marcus Piossek, rozegrał już dwa mecze. Zremisowało z Dynamo Drezno (1:1) i przegrał z SC Freiburg II (1:2).

Marcos Alvarez wystąpił w 31 meczach Ekstraklasy. Strzelił w nich trzy gole i zaliczył sześć kluczowych podań. Ponadto zawodnik w wywiadzie z Weszlo.com nie zostawił suchej nitki na Cracovii, przekonując między innymi, że klub jest mu winny 15 pensji.

Czytaj więcej: Cracovia ogłosiła pierwsze zimowe wzmocnienie

Komentarze