Marcin Kaczmarek przed spotkaniem z Legią Warszawa

Marcin Kaczmarek
Marcin Kaczmarek PressFocus

Dzisiejszego wieczoru będziemy świadkami ciekawego meczu w Ekstraklasie. W spotkaniu w ramach 16. kolejki Legia Warszawa podejmie Lechię Gdańsk. Trener gości Marcin Kaczmarek wziął udział w konferencji prasowej przed tym starciem.

  • Legia w piątek zagra z Lechią w Warszawie
  • Obie ekipy chcą zanotować kolejne zwycięstwo
  • Marcin Kaczmarek podchodzi spokojnie do piątkowego pojedynku

“Nie traktuję tego meczu w kategorii jakiejś wyjątkowości”

Już dzisiaj o godzinie 20:30 Legia Warszawa zmierzy się z Lechią Gdańsk w spotkaniu w ramach 16. kolejki PKO BP Ekstraklasy. “Wojskowi” ostatnio pewnie ograli Jagiellonię Białystok (5:2), a “Biało-Zieloni” zanotowali dwa zwycięstwa z rzędu w lidze. Szkoleniowiec gości Marcin Kaczmarek do piątkowego starcia podchodzi spokojnie i ma świadomość pojedynku z bardzo trudnym przeciwnikiem.

Dla mnie mecz z Legią jest kolejnym, do którego po prostu trzeba się jak najlepiej przygotować w kontekście tego, w jakiej jesteśmy sytuacji jako Lechia. To, że wygraliśmy dwa mecze, to wciąż jeszcze niewiele zmienia w kontekście całości. Oczywiście, to jest bardzo duży plus, bo można na tym budować, ale ja nie traktuję tego w kategoriach dwumeczu z Legią, tylko tego, żeby przygotować się odpowiednio, myśląc oczywiście, co dalej – mówił na wstępie trener Marcin Kaczmarek.

Zobacz również:

Na razie myślimy o piątku, staramy się drużynę przygotować optymalnie do tego spotkania i nie traktuję tego w kategoriach jakiejś wyjątkowości. Gramy oczywiście z bardzo silnym przeciwnikiem i każdy o tym wie, natomiast mamy swoje rzeczy jeszcze do ugrania w tym roku i na tym się skupiamy – dodał opiekun “Biało-Zielonych”.

Legia Warszawa przed 16. serią gier zajmuje drugie miejsce w tabeli, a Lechia Gdańsk plasuje się tuż nad strefą spadkową – na 15. lokacie.

Czytaj więcej: Vuković zdradza kulisy zatrudnienia w Gliwicach

Komentarze