Manneh jeszcze tego lata zmieni klub

Alasana Manneh
Alasana Manneh fot. PressFocus

Górnik Zabrze jeszcze tego lata straci kolejnego kluczowego zawodnika. Dziennikarz WP SportoweFakty Piotr Koźmiński poinformował, że szeregi ekipy ze stadionu im. Ernesta Pohla lada moment pożegna Alasana Manneh. Zawodnik ma zakotwiczyć w duńskim Odense.

  • Sześciokrotny reprezentant Gambii jeszcze w tym oknie transferowym zmieni klub
  • Alasana Manneh ma zamienić Górnik Zabrze na Odense
  • Przedstawiciel PKO Ekstraklasy może zarobić na transakcji 500 tysięcy euro

Manneh ma dołączyć do Odense

Górnik Zabrze w trakcie trwającego okna transferowego pożegnał się już z takimi zawodnikami jak: Dariusz Pawłowski, Adrian Gryszkiewicz, Bartosz Nowak, czy Krzysztof Kubica. Kolejnym będzie Alasana Manneh, przekonuje Piotr Koźmiński z WP SportoweFakty.

Gambijczyk ma kontynuować karierę w Odense. Transfer zawodnika do ekipy z Danii zbliża się dużymi krokami. Śląski klub ma zarobić na transferze z udziałem piłkarza mniej więcej 500 tysięcy euro.

Manneh to sześciokrotny reprezentant Gambii. Zawodnik dołączył do Górnika latem 2019 roku z rezerw FC Barcelony. W szeregach przedstawiciela PKO Ekstraklasy piłkarz wystąpił łącznie w 85 meczach, notując w nich sześć trafień i cztery asysty.

Ewentualny przyszły klub Manneha aktualnie plasuje się aktualnie na dziewiątej pozycji. Odense po siedmiu meczach legitymuje się dorobkiem siedmiu oczek, tracąc do lidera 12 punktów. Na pierwszym miejscu zadomowił się FC Nordsjaelland, mający 16 oczek.

Czytaj więcej: Transferowa ofensywa Górnika trwa. Japończyk zawitał do Zabrza

Komentarze