Mamrot: Możemy odwrócić złą passę

Ireneusz Mamrot
Ireneusz Mamrot fot. ASInfo

– To mój najtrudniejszy moment w trakcie pracy w Jagiellonii. Nie będę mówił, że jest inaczej – wyznał Ireneusz Mamrot w rozmowie z oficjalnym serwisem wicemistrzów Polski.

Czytaj dalej…

Zespół z Podlasia we wtorek zmierzy się na wyjeździe z Odrą Opole w tramach 1/4 finału rozgrywek o Puchar Polski.

– Liczyliśmy na więcej, jeśli chodzi zarówno o grę, jak i wyniki. Potrzebujemy czasu, ale go nie mamy. Przed nami bardzo ważny mecz i zdajemy sobie z tego sprawę – podkreślił opiekun Jagiellonii.

– Przed nami dwa priorytetowe mecze i możemy odwrócić złą passę. Później będziemy mieć przerwy na kadrę, gdy będziemy mogli część rzeczy skorygować. Wierzę też, że do pełni formy wrócą też zawodnicy po kontuzjach i będziemy mieli większe pole manewru. Wierzę, że wyjdziemy z tych problemów mocniejsi – zaznaczył Mamrot.

– Zespół wie, że już graliśmy z niżej notowanymi rywalami w Pucharze Polski i że to były ciężkie spotkania. Taki przeciwnik zawsze gra na 200% możliwości. Czeka nas trudny mecz, niezwykle ważny dla wszystkich w Białymstoku, dlatego traktujemy go bardzo poważnie. W piłce nigdy nic nie wiadomo. Nam potrzebna jest seria dobrych wyników, która napędzi zespół. Wierzę, że będziemy wyglądać coraz lepiej – dodał Mamrot.

Komentarze