Maik Nawrocki wraca do gry, wystąpił w drużynie rezerw

Maik Nawrocki
Maik Nawrocki fot. PressFocus

To bardzo dobra informacja dla Legii Warszawa. Maik Nawrocki, który miesiąc temu doznał kontuzji w starciu z Koroną Kielce, wraca do gry. 21-letni obrońca wystąpił w środowym meczu rezerw z Lechią Tomaszów Mazowiecki.

  • Legia Warszawa definitywnie wykupiła latem Maika Nawrockiego z Werderu Brema
  • 21-latek doznał kontuzji w ligowym starciu z Koroną Kielce
  • Po blisko miesiącu absencji, środkowy obrońca wraca na boisko. Wystąpił on w środowym starciu rezerw z Lechią Tomaszów Mazowiecki

Kolejny etap rehabilitacji

W poprzednim sezonie Maik Nawrocki przebywał w Legii na wypożyczeniu. Tego lata zdecydowano się definitywnie wykupić go z Werderu Brema za kwotę 1,5 miliona euro. W Warszawie wierzą, że inwestycja spłaci się z nawiązką, a środkowy defensor za jakiś czas zostanie sprzedany za zdecydowanie większe pieniądze.

21-latek rozpoczął ligowy sezon w wyjściowej jedenastce, ale już po 20 minutach inauguracyjnego spotkania z Koroną Kielce musiał opuścić boisko. Doznał on kontuzji po starciu z Bartoszem Śpiączką, a pomeczowe badania wykazały konieczność przeprowadzenia operacji kości twarzoczaszki.

Wydawało się, że przerwa Nawrockiego potrwa nieco dłużej. Stołeczni kibice doczekali się natomiast pozytywnych informacji, bowiem młodzieżowy reprezentant Polski wystąpił w środę w zespole rezerw, które mierzyły się z Lechią Tomaszów Mazowiecki.

Nawrocki spędził na placu gry pełne dziewięćdziesiąt minut. To kolejny etap jego rehabilitacji, który zwiastuje, że już wkrótce ponownie zobaczymy go na boiskach Ekstraklasy.

Zobacz również: Legia finalizuje hit transferowy

Komentarze