Łukasz Wolsztyński odszedł z Górnika

Łukasz Wolsztyński
Łukasz Wolsztyński PressFocus

Łukasz Wolsztyński nie będzie już występował w Górniku Zabrze. 26-letniemu piłkarzowi z końcem tego roku wygasa obecna umowa z klubem i nie zostanie przedłużona.

Pomocnik z Górnikiem był związany od 2012 roku, kiedy trafił do niego z Concordii Knurów. Na boiskach Ekstraklasy zadebiutował dopiero pięć lat później. W międzyczasie występował w zespole rezerw oraz na wypożyczeniu w Limanovii Limanowa.

Po dołączeniu do kadry pierwszego zespołu regularnie występował w pierwszej drużynie w pierwszych trzech sezonach. Karierę zahamowała mu jednak poważna kontuzja kolana, której doznał w marcu tego roku. Z jej powodu był wykluczony z gry na kilka miesięcy. W obecnym sezonie Wolsztyński wystąpił tylko w dwóch spotkaniach PKO Ekstraklasy.

W trakcie swojej dotychczasowej kariery 26-latek rozegrał w barwach Górnika 79 meczów w najwyższej klasie rozgrywkowej, zdobywając siedem goli i dokładając do tego 15 asyst.

“Łukasz! Dzisiaj przyszedł czas na pożegnanie. My mówimy jednak do zobaczenia. Pamiętaj o tym, że Zabrze to Twój dom. Jesteś tu zawsze bardzo mile widziany. Życzymy Ci wszystkiego najlepszego w dalszej karierze i wierzymy, że Nasze drogi jeszcze wielokrotnie się skrzyżują” – w taki sposób Górnik pożegnał piłkarza na oficjalnej stronie internetowej.

Komentarze