Luis Rocha zawodnikiem Legii

Luis Rocha
Luis Rocha fot. Jacek Prondzyński / Legia.com

Lewy obrońca lub pomocnik Luis Rocha podpisał z Legią Warszawa półtoraroczny kontrakt z opcją przedłużenia. 25-letni Portugalczyk to były młodzieżowy reprezentant swojego kraju, który większość kariery spędził w Vitorii Guimaraes i greckim Panetolikosie GFC. W zespole mistrza Polski będzie występował z numerem 16.

Czytaj dalej…

W barwach Vitorii Guimaraes, w której występował razem z defensywnym pomocnikiem Legii Cafu, zagrał 38 meczów, wystąpił w fazie grupowej Ligi Europy UEFA i zdobył Puchar Portugalii. W ostatnich trzech sezonach Rocha był zawodnikiem greckiego Panetolikosu GFC (57 spotkań i dwie bramki).

– Wielkość klubu, jego historia, ale także miasto – to wszystko miało wpływ na to, że chciałem przyjść do Legii. Moim głównym celem jest pomóc drużynie w osiągnięciu celów wyznaczonych na ten sezon – mistrzostwa i Pucharu Polski. Oczywiście chciałbym dać od siebie coś szczególnego, wnieść dodatkową jakość. Nie chcę być po prostu jednym z wielu zawodników. Zależy mi, żeby stać się ważną postacią drużyny – mówi Luis Rocha.

Nowy piłkarz Legii związał się z klubem kontraktem do 31 czerwca 2020 roku z opcją przedłużenia. Rocha będzie uczestniczył z zespołem w obozie przygotowawczym w Portugalii, który rozpocznie się w poniedziałek.

Komentarze