ŁKS z kompletem

Kazimierz Moskal
Kazimierz Moskal fot. Grzegorz Wajda

Gracze ŁKS-u wygrali z Rakowem 2:0. Bramki dla triumfatorów zdobyli Ramirez i Guimaraes.

Jak wyglądało to spotkanie? Na pierwszego gola w tej potyczce czekaliśmy do siódmej minuty. Wtedy to bramkę zdobył Ramirez.

W 25. minucie było już 2:0 dla gospodarzy. Wówczas precyzyjnie z dystansu uderzył Guimaraes.

W 67. minucie mogło być nawet 3:0 dla gospodarzy, ale rzutu karnego nie wykorzystał Sekulski.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie i łodzianie zanotowali cenny triumf. W tym momencie mają jedenaście punktów. Rywale zgromadzili cztery oczka więcej.

ŁKS – Raków 2:0 (2:0)

1:0 Ramirez 7′
2:0 Guimaraes 25′