ŁKS vs Śląsk. Zapowiedź, typy, kursy

Dani Ramirez
Dani Ramirez fot. Grzegorz Wajda

Już w piątek wieczorem zainaugurowana będzie ostatnia kolejka pierwszej fazy sezonu polskiej ekstraklasy w rundzie zasadniczej. O godzinie 18:00 do rywalizacji staną drużyny Łódzkiego Klubu Sportowego i Śląska Wrocław. W roli faworyta do tej potyczki podejdzie team z Dolnego Śląska. Niemniej ekipa gospodarzy nie będzie chciała ułatwiać zadania rywalom. W naszej zapowiedzi znajdziecie między innymi nasze typy, przewidywania i kursy oferowane przez bukmacherów.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

13 punktów dzieli aktualnie obie ekipy w ligowej klasyfikacji. Wrocławianie plasują się na szóstej pozycji z dorobkiem 24 punktów na koncie. Z kolei tuż nad strefą spadkową zadomowił się beniaminek PKO Ekstraklasy.

Łódzki KS – Śląsk Wrocław, ostatnie wyniki

Ekipa Kazimierza Moskala do swojej potyczki przystąpi, chcąc wrócić na zwycięski szlak po porażce z Jagiellonią Białystok. Przypomnijmy, że łodzianie z ekipą z Podlasia przegrali 0:2. Wcześniej natomiast zaliczyli ligowy triumf nad Rakowem Częstochowa. ŁKS pokonał też w Totolotek Pucharze Polski zawodników zabrzańskiego Górnika.

Tymczasem piłkarze Śląska w ostatniej kolejce polskiej ekstraklasy pokonali 3:1 Wisłę Płock, notując swoje drugie zwycięstwo z rzędu. Wcześniej ekipa WKS-u znalazła panaceum na Arkę Gdynia, triumfując z drużyną z Trójmiasta 2:1.

Łódzki KS – Śląsk Wrocław, historia

W piątkowy wieczór obie ekipy zmierzą się ze sobą po raz pierwszy od 2011 roku. Górą był wówczas team z Wrocławia, wygrywając 2:1. Dodajmy, że ogólnie w każdym z trzech ostatnich bojów między obiema ekipami wrocławianie wygrywali. Łodzianie po raz ostatni pokonali team z Dolnego Śląska dawno, bo w 2005 roku, gdy mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla ekipy Marka Chojnackiego. Bramki w tym starciu zdobyli Igor Sypniewski i Jarosław Piątkowski.

Łódzki KS – Śląsk Wrocław, sytuacja kadrowa

W szeregach gospodarzy z powodu kontuzji nie będzie mógł zagrać Wojciech Łuczak. Ponadto zawieszeni będą: Ricardo Guimaraes oraz Maksymilian Rozwandowicz. Z kolei u gości wyłączony z gry ma być Adrian Łyszczarz.

Łódzki KS – Śląsk Wrocław, kursy

Łódzki KS – Śląsk Wrocław, 1×2 kursy
Wygrana
ŁKS-u
Remis Wygrana
Śląska
STS 2,74 3,30 2,60 Sprawdź ofertę STS
Betclic 2,90 3,40 2,49 Sprawdź ofertę Betclic
PZBuk 2,80 3,40 2,50 Sprawdź ofertę PZBuk
Fortuna 2,80 3,42 2,63 Sprawdź ofertę Fortuny
LVBet 2,90 3,55 2,50 Sprawdź ofertę LVBet
Milenium 2,81 3,25 2,40 Sprawdź ofertę Milenium
Etoto 2,80 3,40 2,50 Sprawdź ofertę Etoto
forBET 2,90 3,40 2,49 Sprawdź ofertę forBET
NAJWYŻSZY KURS
Kursy aktualne na 06.11.2019 19:56

Polskie firmy bukmacherskie zgodnie stawiają w roli faworytów, ekipę gości – kurs na zwycięstwo teamu z Dolnego Śląska oscyluje wokół 2,40-2,63. Więcej zarobić można, stawiając na triumf gospodarzy – w tym przypadku, najbardziej zadowoleni powinni być klienci LVBet.

Łódzki KS – Śląsk Wrocław, typy i przewidywania

Nasza redakcja typuje w tym starciu wiktorię wrocławian. Nasz typ: 1:2.

Łódzki KS – Śląsk Wrocław, 500 000 złotych do wygrania w STS!

500 000 tysięcy złotych, a także ponad 7000 nagród w loterii przygotował legalny bukmacher STS w swojej najnowszej propozycji dla swoich użytkowników.

Co trzeba zrobić, aby do niej przystąpić i zyskać szansę na wygrane pół miliona złotych? Wystarczy założyć konto, wyrazić chęć udziału w loterii oraz zagrać kupon (solo lub ako) z kursem minimalnym 1.85 za stawkę 11 złotych lub jej dokładną wielokrotność.

Przejdź na stronę STS

Kupon taki wygrany uprawnia do wzięcia udziału w losowaniu nagrody głównej w wysokości 500 tysięcy złotych. Dodatkowo w każdym tygodniu 1000 osób otrzyma bonus w postaci 25 złotych.

Więcej informacji na temat nowej promocji STS znajdziecie tutaj.

Łódzki KS – Śląsk Wrocław, oferta bukmacherów

Polscy legalni bukmacherzy przygotowali na to spotkanie bogatą ofertę zakładów. Znajdziecie w nich nie tylko tradycyjne zakłady na rozstrzygnięcie danego spotkania, ale również możecie wytypować strzelców bramek.

Łódzki KS – Śląsk Wrocław, transmisja meczu

Piątkowe starcie Łódzki KS – Śląsk Wrocław, będzie można obejrzeć na antenach Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Początek transmisji zaplanowany jest na godzinę 17:55. W internecie spotkanie można śledzić za pośrednictwem Canal+ Sport Online.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze