Pogoń Szczecin wzmacnia defensywę. Pierwszy zimowy transfer

Pogoń Szczecin
Pogoń Szczecin fot. PressFocus

Pogoń Szczecin sfinalizowała swój pierwszy zimowy transfer. Klub poinformował o zakontraktowaniu Leonardo Koutrisa.

  • Pogoń Szczecin pozyskała Leonardo Koutrisa na zasadach transferu definitywnego
  • Grek podpisał kontrakt do 30 czerwca 2026 roku
  • To pierwszy zimowy transfer szczecinian

Pogoń wzmacnia lewą defensywę

Pogoń Szczecin ponownie chce zakończyć sezon na miejscu, które zagwarantuje grę w kolejnej edycji europejskich pucharów. Aby zwiększyć swoje szanse na udany wynik, musi zimą przeprowadzić jakościowe transakcje. W niedzielę klub poinformował o pierwszym udanym ruchu na rynku transferowym.

Ekipę “Portowców” zasilił Leonardo Koutris, który wcześniej reprezentował barwy Olympiakosu. Do Pogoni trafił na zasadach transferu definitywnego. Kontrakt Greka będzie obowiązywał do 30 czerwca 2026 roku.

– Cieszę się z tego, że jestem już zawodnikiem Pogoni. Jestem też pod wrażeniem stadionu i wszystkich nowoczesnych obiektów klubu. To wszystko pomaga jeszcze mocniej czuć zawodnikom, że są u siebie. Nie mogę doczekać się pierwszego spotkania z kibicami. To ekscytujące, że będę miał szansę otworzyć nowy rozdział w swojej karierze właśnie w Szczecinie – powiedział Koutris.

Lewy obrońca do Olympiakosu trafił w 2017 roku. W międzyczasie przebywał także na wypożyczeniach w Fortunie Dusseldorf oraz Mallorce. W obecnym sezonie rozegrał tylko jedno ligowe spotkanie.

Zobacz również: Odkrycie Ekstraklasy zaliczy hitowy transfer na Wyspy Brytyjskie?

Komentarze