Legia zainteresowana Wszołkiem. Musi jednak czekać

Paweł Wszołek
Paweł Wszołek Pressfocus

Paweł Wszołek rundę wiosenną spędził w Legii. Warszawianie są zainteresowani zatrzymaniem 30-latka, o czym opowiedział sam zainteresowany.

  • Runda wiosenna była udana dla Pawła Wszołka
  • 30-latek strzelił sześć goli i zaliczył trzy asysty
  • Warszawianie chętnie zatrzymaliby go u siebie, ale muszą czekać na decyzję Unionu

Wszołek nie wyklucza ponownego wzmocnienia Legii

W sezonie 2021/2022 Legia straciła mistrzostwo Polski. Warszawianom długo groził nawet spadek z Ekstraklasy. Tego finalnie udało się uniknąć, w czym pomógł między innymi Paweł Wszołek (sześć goli i trzy asysty). 30-latek był tylko wypożyczony z Unionu, do którego musi teraz wrócić. Nie wiadomo jednak jak dalej potoczy się jego kariera. Piłkarz zdradził trochę szczegłołów.

Trudno powiedzieć, wiele kwestii nie jest niestety zależnych ode mnie. Jestem zawodnikiem Unionu Berlin i muszę tam wrócić. W ciągu miesiąca, może dwóch wyjaśni się, jakie niemiecki klub ma wobec mnie plany. Mam nadzieję, że do końca lipca będę wiedział na czym stoję i wtedy będę planował swoją dalszą część kariery – powiedział Wszołek.

Niewykluczone, że będę grał gdzieś indziej, a czy będzie to Legia Warszawa to się okaże. Nie wykluczam tego scenariusza. Na pewno więc nie mówię żegnaj, ale też nie mówię do zobaczenia, bo nie mam wpływu w tym momencie na najbliższą przyszłość – dodał 30-latek.

Nawet jeśli założymy, że w Unionie nie będzie dla mnie przyszłości, to wyjaśni się to najwcześniej pod koniec lipca. Pytanie czy wtedy Legia będzie jeszcze potrzebowała skrzydłowego. Na pewno konieczne będą rozmowy między mną a klubem, dlatego nie chcę za dużo mówić na ten temat. Czas pokaże. Na pewno jakieś pytania o to co by było gdyby już ze strony Legii były – zdradził Wszołek.

Czytaj także: Lech zachował szansę na zatrzymanie cennego gracza

Komentarze