Legia Warszawa ogłosiła transfer obrońcy

Piłkarze Legii Warszawa
Piłkarze Legii Warszawa fot. PressFocus

Legia Warszawa w oficjalnym komunikacie poinformowała o pozyskaniu Lindsaya Rose. Maurytyjczyk związał się z mistrzami Polski kontraktem do końca czerwca 2024 roku.

  • Legia Warszawa w oficjalnym komunikacie poinformowała o pozyskaniu nowego obrońcy
  • Nowym nabytkiem Wojskowych został Lindsay Rose
  • Maurytyjczyk związał się z klubem ze stolicy Polski umową do 2024 roku

Mistrz Polski z solidnym wzmocnieniem

Legia Warszawa wzmocniła się tym samym w defensywie. 29-latek parafował z Wojskowymi kontrakt do końca czerwca 2024 roku.

W ostatnim czasie piłkarz bronił barw Arisu Saloniki. Z ekipę z ligi greckiej w ostatniej kampanii zajął trzecie miejsce. Ogólnie zanotował w drużynie z Aten łącznie 39 meczów, będąc fundamentalną postacią defensywy Wojskowych.

– Chcę wygrywać mecze i zdobywać tytuły, a to jest możliwe tylko z najlepszym klubem. Przyjechałem tutaj zdobyć kilka trofeów, a atmosfera panująca w klubie bardzo temu sprzyja. Kibice są przepełnieni pasją, dają z siebie całe serce. Widziałem obrazki z Ligi Mistrzów, widziałem, jak świętujecie mistrzostwa. To niesamowite, prawdziwe szaleństwo – mówił Lindsay Rose cytowany przez Legia.com.

Kilka zdań na temat nowego nabytku mistrzów Polski wyraził też dyrektor sportowy stołecznej ekipy. – Bardzo się cieszę, że dołączył do nas kolejny zawodnik, który wzmocni naszą defensywę. Lindsay przekonał nas zarówno swoimi wysokimi umiejętnościami piłkarskimi, jak i świetną osobowością. Zawodnik posiada szczególne wartosci motoryczno – atletyczne, co będzie dla nas właśnie bardzo istotne w działaniach defensywnych – mówił Radosław Kucharski.

Nowy defensor Wojskowych będzie grał w koszulce z numerem 29.

Czytaj więcej: Poznaliśmy terminarz na sezon 2021/2022 w Fortuna 1 Lidze

Komentarze