Legia vs ŁKS. Zapowiedź, typy, kursy

Paweł Wszołek
Paweł Wszołek fot. Jacek Prondzyński / Legia.com

Legia Warszawa do rundy rewanżowej przystępuje tylko z jednym celem, jakim jest zdobycie mistrzostwa Polski. W pierwszym meczu podopieczni Aleksandara Vukovicia podejmować będą u siebie ostatni w tabeli Łódzki KS. W naszej zapowiedzi znajdziecie między innymi aktualne kursy i ofertę bukmacherów, nasze typy i przewidywane składy.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Legia Warszawa – Łódzki KS, przed rundą

Oba kluby podczas zimowej przerwy jak na razie raczej się osłabiły niż wzmocniły. Drużynę Legii opuścili przede wszystkim Jarosław Niezgoda i Cafu. Z drużyną pożegnał się także Dominik Nagy. Do zespołu, jak na razie, dołączył tylko Mateusz Cholewiak, choć Legia jest również bliska podpisania kontraktu z Tomasem Pekhartem.

Do większych zmian kadrowych doszło w Łódzkim KS. Beniaminka opuścił jednak najlepszy zawodnik Dani Ramirez, który przeniósł się do Lecha Poznań. Wiosną w Łodzi nie zobaczymy również Piotr Pyrdoła, który wybrał ofertę Legii.

Defensywę ŁKS-u mają wzmocnić Maciej Dąbrowski i Tadej Vidmajer. Do drużyn dołączyli również Carlos Moros Gracia, Samu Corral i Antonio Dominguez.

Legia Warszawa – Łódzki KS, historia

W pierwszym meczu tych zespołów w tym sezonie ŁKS postawił Legii trudne warunki przed własną publicznością. Gospodarze dwukrotnie wychodzili na prowadzenie po strzałach Sekulskiego. Ostatecznie jednak trzy punkty trafiły na konto Legii, która wygrała 3:2. Na listę strzelców wpisywali się Nagdy i Niezgoda (dwukrotnie).

Legia Warszawa – Łódzki KS, sytuacja kadrowa

Obie drużyny do niedzielnego meczu przystąpią praktycznie w najsilniejszych składach. W zespole gospodarzy zabraknie tylko kontuzjowanego Sanogo. Natomiast trener ŁKS-u Kazimierz Moskal nie będzie miał do swojej dyspozycji Klimczaka.

Legia Warszawa – Łódzki KS, kursy

Legia Warszawa – Łódzki KS 1×2 kursy
Wygrana
Legii
Remis Wygrana
ŁKS-u
STS 1,30 5,75 9,13 Sprawdź ofertę STS
Betclic 1,30 5,60 11,00 Sprawdź ofertę Betclic
PZBuk 1,23 6,40 10,05 Sprawdź ofertę PZBuk
Fortuna 1,30 6,60 11,00 Sprawdź ofertę Fortuny
LVBet 1,24 6,90 13,00 Sprawdź ofertę LVBet
Milenium 1,27 5,60 9,60 Sprawdź ofertę Milenium
Etoto 1,29 7,00 10,75 Sprawdź ofertę Etoto
forBET 1,26 6,20 12,00 Sprawdź ofertę forBET
Totolotek 1,25 6,50 11,61 Sprawdź ofertę Totolotka
NAJWYŻSZY KURS
Kursy aktualne na 08.02.2020 13:28

Legia Warszawa – Łódzki KS, typy i przewidywania

Legia nie powinna mieć problemów z odniesieniem zwycięstwa. Zespół Aleksandara Vukovicia, aby myśleć o zdobyciu mistrzowskiego tytułu, musi takie spotkania wygrywać. Nasza redakcja nie spodziewa się tutaj żadnej niespodzianki. Nasz typ: 2:0.

Legia Warszawa – Łódzki KS, Cashback 550 zł od Betclic

Legalny bukmacher Betclic przygotował dla użytkowników goal.pl specjalną ofertę w postaci wyższego cashbacku, który teraz wynosi aż 550 zł.

Cashback jest swego rodzaju ubezpieczeniem na pierwszy zakład. Betclic prezentuje w tej kwestii proste zasady – postaw swój pierwszy zakład, a jeżeli okaże się nietrafiony, Betclic zwróci postawione środki. Nawet do kwoty 550 zł! (dla użytkowników goal.pl).

Jak uzyskać prawo do skorzystania z cashbacku do 550 złotych? Wystarczy w trakcie rejestracji na stronie Betclic w polu “kod promocyjny” wpisać GOALPL. To wszystko! Twój pierwszy zakład będzie ubezpieczony na kwotę nawet do 550 złotych! Tutaj można znaleźć więcej informacji na temat tej oferty.

Przejdź na stronę Betclic

Legia Warszawa – Łódzki KS, oferta bukmacherów

Polscy legalni bukmacherzy przygotowali na to spotkanie bogatą ofertę zakładów. Znajdziecie w nich nie tylko tradycyjne zakłady na rozstrzygnięcie danego spotkania, ale również możecie wytypować strzelców bramek.

Legia Warszawa – Łódzki KS, przewidywane składy

Legia: Majecki – Vesović, Lewczuk, Jędrzejczyk, Karbownik – Antolić, Martins – Wszołek, Luiquinhas, Cholewiak – Kante

ŁKS: Malarz – Grzesik, Moros Garcia, Dąbrowski, Vidmajer – Guima, Srnić, Trąbka – Pirulo, Corral, Ratajczyk

Legia Warszawa – Łódzki KS, transmisja meczu

Niedzielne spotkanie pomiędzy Legią Warszawa i Łódzkim KS rozpocznie się o godzinie 17:30. Mecz będzie transmitowany “na żywo” na kanale Canal+.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze