Legia vs Górnik. Zapowiedź, typy, kursy

Jose Kante
Jose Kante fot. Karol Cichoń / WislaKrakow.com

Jeden z najciekawszych meczów w ramach 15. kolejki polskiej ekstraklasy toczony będzie w Warszawie, gdzie miejscowa Legia zmierzy się z Górnikiem Zabrze. Stołeczny team w ostatnim czasie kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa, będąc liderem w tabeli. Zabrzanie natomiast błąkają się w drugiej połówce ligowej stawki. Zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią meczu, naszymi przewidywaniami oraz kursami oferowanymi przez bukmacherów.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Obie drużyny dzieli w ligowej klasyfikacji różnica 10 punktów. O ile na pierwszej pozycji w fotelu lidera rozgościła się ekipa ze stolicy Polski, to na 12. pozycji plasuje się team Marcina Brosza.

Legia Warszawa – Górnik Zabrze, ostatnie wyniki

Aktualni wicemistrzowie Polski przystąpią do swojej potyczki, chcąc wygrać swoje piąte spotkanie z rzędu. Tydzień teamu Legia w pokonanym polu pozostawiła Arkę Gdynia, wygrywając z teamem z Trójmiasta 1:0.

Tymczasem spadkobiercy 14-krotnych mistrzów Polski tydzień temu zremisowali 1:1 z Piastem Gliwice, będąc już od sześciu spotkań bez zwycięstwa. Górnik po raz ostatni wygrał mecz 25 września w Totolotek Pucharze Polski, zwyciężając 6:0 z Polonią Środa.

Legia Warszawa – Górnik Zabrze, historia

Zabrzanie już od ponad 20 lat nie wygrali na stadionie w Warszawie z Wojskowymi. W poprzedniej kampanii w bezpośrednich bojach między obiema ekipami legioniści byli górą w obu potyczkach. Na swoim stadionie Legia wygrała 4:1, a w delegacji 2:1.

Legia Warszawa – Górnik Zabrze, sytuacja kadrowa

W szeregach stołecznej drużyny zabraknie Pawła Stolarskiego, Marko Vesovicia, Vamary Sanogo i Cafu. Z kolei u gości najpewniej wszyscy będą do dyspozycji swojego trenera. Po zawieszeniu za kartki do kadry meczowej wraca też Mateusz Matras.

Legia Warszawa – Górnik Zabrze, kursy

Legia Warszawa – Górnik Zabrze, 1×2 kursy
Wygrana
Legia
Remis Wygrana
Górnika
STS 1,50 4,00 7,35 Sprawdź ofertę STS
Betclic 1,52 4,40 6,60 Sprawdź ofertę Betclic
PZBuk 1,50 4,30 6,45 Sprawdź ofertę PZBuk
Fortuna 1,52 4,55 6,80 Sprawdź ofertę Fortuny
LVBet 1,52 4,30 7,30 Sprawdź ofertę LVBet
Milenium 1,50 4,00 6,70 Sprawdź ofertę Milenium
Etoto 1,51 4,35 6,60 Sprawdź ofertę Etoto
forBET 1,52 4,40 6,60 Sprawdź ofertę forBET
NAJWYŻSZY KURS
Kursy aktualne na 07.11.2019 22:07

Polskie firmy bukmacherskie zgodnie stawiają w roli faworytów, ekipę gospodarzy – kurs na zwycięstwo legionistów oscyluje wokół 1,50-1,52. Więcej zarobić można, stawiając na triumf gości – w tym przypadku, najbardziej zadowoleni powinni być klienci STS-u.

Legia Warszawa – Górnik Zabrze, typy i przewidywania

Stawiamy na spokojną wiktorię warszawskiej ekipy. Nasz typ: 3:0.

Legia Warszawa – Górnik Zabrze, 500 000 złotych do wygrania w STS!

500 000 tysięcy złotych, a także ponad 7000 nagród w loterii przygotował legalny bukmacher STS w swojej najnowszej propozycji dla swoich użytkowników.

Co trzeba zrobić, aby do niej przystąpić i zyskać szansę na wygrane pół miliona złotych? Wystarczy założyć konto, wyrazić chęć udziału w loterii oraz zagrać kupon (solo lub ako) z kursem minimalnym 1.85 za stawkę 11 złotych lub jej dokładną wielokrotność.

Przejdź na stronę STS

Kupon taki wygrany uprawnia do wzięcia udziału w losowaniu nagrody głównej w wysokości 500 tysięcy złotych. Dodatkowo w każdym tygodniu 1000 osób otrzyma bonus w postaci 25 złotych.

Więcej informacji na temat nowej promocji STS znajdziecie tutaj.

Legia Warszawa – Górnik Zabrze, oferta bukmacherów

Polscy legalni bukmacherzy przygotowali na to spotkanie bogatą ofertę zakładów. Znajdziecie w nich nie tylko tradycyjne zakłady na rozstrzygnięcie danego spotkania, ale również możecie wytypować strzelców bramek.

Legia Warszawa – Górnik Zabrze, transmisja meczu

Sobotnie starcie Legia Warszawa – Górnik Zabrze, będzie można obejrzeć na antenach TVP 2, Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Początek transmisji zaplanowany jest na godzinę 17:20. W internecie spotkanie można śledzić za pośrednictwem Canal+ Sport Online oraz na stronie internetowej Sport.tvp.pl.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze