Legia Warszawa niepewna przyszłości Josue

Josue
Josue fot. PressFocus

Legia Warszawa nie ma pewności, czy uda jej się zatrzymać Josue na dłużej. Po nowym roku mają rozpocząć się rozmowy w sprawie przedłużenia wygasającego kontraktu.

  • Legia Warszawa chce zatrzymać gwiazdy w zespole
  • Po sezonie wygasa kontrakt Josue
  • Stołeczny klub nie poznał jeszcze wymagań Portugalczyka

Legia utraci swoją gwiazdę?

Legia Warszawa ma przed sobą bardzo trudne negocjacje. Wraz z końcem sezonu wygasają kontrakty Filipa Mladenovicia, Bartosza Kapustki oraz Josue. Niekwestionowaną gwiazdą zespołu jest Portugalczyk, zatem to o jego przyszłość najbardziej obawiają się kibice.

Uspokoić nie mogą ich klubowe władze, dla których dalsza współpraca z ofensywnym pomocnikiem również stoi pod znakiem zapytania. Legia oczywiście chce przedłużyć jego umowę, lecz nie poznała dotychczas żądań samego zawodnika. Jeśli okażą się one zbyt wygórowane, po sezonie opuści Warszawę.

Piotr Koźmiński poinformował, że stołeczny klub przygotowuje się na takie rozwiązanie i poszukuje piłkarza, który mógłby go odpowiednio zastąpić. Jest to zbyt wczesny etap, aby poznać jego personalia.

Trudno wyobrazić sobie wyjściową jedenastkę wicelidera Ekstraklasy bez obecności Josue. Kapitan Legii Warszawa zaliczył w tym sezonie 19 występów we wszystkich rozgrywkach, a jego dorobek wynosi osiem trafień oraz pięć asyst.

Zobacz również: Skrzydłowy Pogoni jedną nogą w Rakowie Częstochowa

Komentarze