Legia pozyska nowego napastnika. Niebawem przejdzie testy

Mahir Emreli (z prawej)
Mahir Emreli (z prawej) PressFocus

Legia Warszawa poinformowała, że w najbliższych dniach Mahir Emreli przejdzie testy medyczne przed transferem. 23-latek do tej pory strzelał gole dla azerskiego Karabachu.

  • Legia Warszawa jest o krok od sprowadzenia nowego napastnika
  • Mahir Emreli w najbliższych dniach przejdzie testy medyczne
  • W minionym sezonie zdobył 18 ligowych goli dla Karabachu

Mahir Emreli przed testami w Legii Warszawa

Legia Warszawa poinformowała na swoim profilu instagramowym, że jest bliska pozyskania nowego napastnika.

“Mahir Emreli już w Warszawie! W najbliższych dniach zawodnik przejdzie testy medyczne, po których może podpisać kontrakt z Legią Warszawa” – możemy przeczytać na profilu mistrza Polski.

Na te przenosiny zanosiło się już od jakiegoś czasu. Według doniesień, napastnik reprezentacji Azerbejdżanu ma podpisać z Wojskowymi trzyletni kontrakt z opcją przedłużenia go o kolejny rok.

Sprowadzenie 23-latka wydaje się interesującym pomysłem. Emreli występuje dla Karabachu od 2015 roku. Z tym klubem sięgnął po pięć mistrzostw Azerbejdżanu. W sezonie 2018/2019 został królem strzelców ligi z szesnastoma zdobytymi bramkami. W zakończonej właśnie kampanii poszło mu nawet lepiej – w 22 spotkaniach zanotował 18 goli i cztery asysty. Namiq Alasgarov z zespołu nowego mistrza kraju, Neftci Baku, zdołał jednak pokonać bramkarzy 19-krotnie i to do niego powędrowała korona króla strzelców.

Jeżeli Emreli pomyślnie przejdzie testy medyczne, trafi do Legii na zasadzie wolnego transferu. Może dołączyć do klubu już na początku czerwca bądź dołączyć do kolegów w trakcie zgrupowania w Austrii.

Komentarze