Legia osłabiona w hicie Ekstraklasy

Kosta Runjaic
Kosta Runjaic PressFocus

Legia mecz przed sobą mecz z Wisłą Płock. Kosta Runjaic potwierdził, że nie będzie miał do dyspozycji istotnego zawodnika.

  • Legię w piątek czeka ligowy mecz z Wisłą Płock
  • Warszawianie muszą radzić sobie Rafała Augustyniaka
  • Kosta Runjaic nie chce ryzykować jego zdrowia

Runjaic potwierdził absencję

Legia jest liderem Ekstraklasy. Między innymi dzięki temu, że dobrze spisuje się sprowadzony latem Rafał Augustyniak. Jednokrotny reprezentant Polski rozegrał dziesięć meczów, w których strzelił jednego gola. 28-latek był pewniakiem do znalezienia się w składzie na piątkowe starcie z Wisłą Płock. Wiadomo jednak, że stołeczny zespół musi radzić sobie bez Augustyniaka.

Rafał Augustyniak doznał lekkiego naderwania podczas ostatniego z treningów i nie chcemy ryzykować pogłębienia kontuzji. Mamy nadzieję, że doprowadzimy go do dobrego stanu na wtorek. Na chwilę obecną Rafał nie zagra w jutrzejszym meczu. Pozostali zawodnicy są gotowi do gry – powiedział Kosta Runjaic na konferencji prasowej. Szkoleniowiec Legii przyznał też, że warszawianie wciąż są na etapie budowy.

Najbliższe dni będą wiązały się z rotacją w składzie, przed nami trzy bardzo ważne mecze. Dziś nie powiem dokładnie w jakim ustawieniu wyjdziemy na boisko, ale jest też możliwe, że Carlitos i Blaz Kramer zagrają razem. Nadal jesteśmy w fazie eksperymentów i testów – przyznał opiekun warszawskiej drużyny.

Czytaj także: Znany biznesmen przejmie Wisłę Kraków?

Komentarze