Znamy ofertę Legii za Carlitosa. Bonus w przypadku mistrzostwa Polski

Carlitos
Carlitos fot. PressFocus

Carlitos jest coraz bliżej powrotu do Polski. Legia Warszawa negocjuje aktualnie warunki transferu z greckim Panathinaikosem. Tomasz Włodarczyk informuje, że oferta zawiera bonus w przypadku zdobycia mistrzostwa Polski.

  • Legia Warszawa od dłuższego czasu rozgląda się za nowym napastnikiem
  • Coraz bliżej powrotu do Polski jest Carlitos. Hiszpan wyraża chęć ponownej gry w Ekstraklasie
  • Stołeczny klub oferuje Panathinaikosowi 100 tysięcy euro plus 200 tysięcy euro bonusu w przypadku mistrzostwa Polski

Oferta Legii z ciekawym bonusem

Legia Warszawa otwarcie przyznaje, że szuka nowego napastnika. Po kontuzji ściągniętego tego lata Blaza Kramera podopieczni trenera Kosty Runjaicia zmuszeni byli rozpocząć ligowy sezon bez klasycznej “dziewiątki”.

W kontekście przenosin do Legii przewijało się ostatnio kilka nazwisk i byli to głównie ex-piłkarze warszawskiego klubu. Ostatecznie ani Tomas Pekhart, ani Aleksandar Prijović nie zdecydowali się na kontynuowanie swojej kariery w Polsce.

Zupełnie inaczej wygląda sytuacja z Carlitosem. Wcześniej o napastnika walczył także Lech Poznań, ale negocjacje utknęły w martwym punkcie. Legia wciąż pozostaje w walce o Hiszpana, który ma ważny kontrakt z Panathinaikosem. Sam zainteresowany wyraża jednak chęć opuszczenia Grecji i powrotu do Polski, gdzie przeżywał swoje najlepsze chwile.

Włodarze Legii zdają sobie sprawę z tego, że na byłego piłkarza Wisły Kraków będą musieli wydać nieco pieniędzy. Tomasz Włodarczyk poinformował nawet o konkretnej ofercie – Panathinaikos na sprzedaży 32-latka zarobi 100 tysięcy euro. Otrzyma również bonus w wysokości 200 tysięcy euro, jeśli tylko Legia sięgnie po mistrzostwo Polski.

Zobacz również: Ekstraklasa: Piast i Stal z wyjazdowymi triumfami – podsumowanie 5. kolejki

Komentarze