Legia nie pozyska byłego zawodnika Celticu

Oliver Ntcham
Oliver Ntcham fot. PressFocus

Legia Warszawa według medialnych doniesień mogła dokonać spektakularnego jak na polskie warunki transferu. Interia Sport sugerowała, że szeregi mistrzów Polski może wzmocnić Oliver Ntcham, broniący ostatnio barw Celticu. Zdementował jednak te informacje serwis Legia.net, przekonując, że nie ma tematu transferu Francuza do ekipy z Łazienkowskiej.

  • Interia Sport sugerowała, że szeregi Legii Warszawa może zasilić Oliver Ntcham
  • Szybko nowe wieści ws prawie Francuza przekazał serwis Legia.net
  • Mistrzowie Polski nie są gotowi, aby finansowo podołać oczekiwaniom 25-latka

Ntcham zbyt dużem obciążeniem finansowym dla Legii

Legia Warszawa zbroi się przed meczami w europejskich pucharach, które czekają ją jesienią. W poniedziałek światło dzienne ujrzała informacja, że do stołecznego teamu trafił Yuri Ribeiro. Sternicy Legii nie zamierzają jednak na tym wzmocnieniu poprzestać.

Interia Sport sugerowała, że mistrzowie Polski zainteresowali się 25-latkiem, pozostającym aktualnie bez klubu. Niemniej Legia.net zdementowała te informacje, wskazują jednoznacznie, że władze Wojskowych nie są gotowe na spełnienie wymagań finansowych Ntchama.

Rocznie piłkarz zarabiał ostatnio 850 tysięcy euro. Takie zarobki w polskim klubie nie należą do codzienności, więc temat związany z transferem środkowego pomocnika do Legii umarł śmiercią naturalną.

Ntcham, mający na swoim koncie 18 występów w młodzieżowej reprezentacji Francji, w ostatnim sezonie zagrał w 14 meczach ligowych. Strzelił w nich jednego gola i zaliczył jedną asystę.

Czytaj więcej: Lech nie zwalnia tempa, Śląsk znów bez zwycięstwa

Komentarze