Legia – Lechia: transmisja, gdzie oglądać online?

Czesław Michniewicz
Czesław Michniewicz fot. Grzegorz Wajda

Dzisiaj o godzinie 20:00 rozegrany zostanie mecz PKO Ekstraklasy: Legia – Lechia. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Czytaj dalej…

Legia – Lechia. Spotkanie o powrót na zwycięski szlak

Legię Warszawa i Lechię Gdańsk w ligowej tabeli dzieli różnica siedmiu punktów. Mistrzowie Polski przed sobotnią batalią legitymują się bilansem 23 punktów, z kolei 16 “oczek” na swoim koncie team Trójmiasta.

Legia do swojego mecz podejdzie po zremisowanym starciu z Piastem Gliwice. Tym samym zakończyła się passa czterech kolejnych zwycięstw warszawian, licząc wszystkie rozgrywki. Lechia natomiast w miniony poniedziałek przegrała z Lechem Poznań 0:1, ponosząc drugą porażkę ligową z rzędu.

Ostatnia konfrontacja między oboma zespołami z lipca tego roku zakończyła się rezultatem 0:0. Ogólnie w sześciu ostatnich spotkaniach między Legią i Lechią aż trzy razy miał miejsce bezbramkowy remis. W pozostałych trzech starciach dwa razy górą byli legioniści, a raz zwyciężyli gdańszczanie.

Legia – Lechia: transmisja na żywo w TV

Mamy dobre wiadomości dla kibiców Wojskowych i Biało-zielonych. Z meczu Legia – Lechia transmisja na żywo będzie dostępna w polskiej telewizji. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 20:00, będzie można obejrzeć na antenie Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 i TVP Sport.

Legia – Lechia, transmisja online

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie na stadionie w Warszawie, będzie również dostępna w internecie. Legia Warszawa – Lechia Gdańsk online na żywo obejrzysz za pośrednictwem platform My Canal i Player.pl w wersji na komputery, jak i za pośrednictwem aplikacji mobilnej dostępnej na telefony i inne mobilne urządzenia z systemem Android lub iOS. Ponadto mecz będzie do zobaczenia na stronie internetowej Sport.tvp.pl.

Komentarze