Legia finalizuje hit transferowy

Carlitos
Carlitos fot. PressFocus

Legia Warszawa finalizuje transfer Carlosa Lopeza, informuje dziennikarz Interia.pl – Sebastian Staszewski. Według jego wieści zawodnik parafował już z 15-krotnym mistrzem Polski kontrakt na dwa sezonu z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

  • Legia Warszawa odzyska swojego byłego napastnika
  • Dziennikarz Sebastian Staszewski przekazał, że Carlitos zostanie noweym/starym zawodnikiem Wojskowych
  • 32-latek ma podpisać umowę na dwa lata z opcją przedłużenia o kolejny rok

Legia Warszawa odzyska Carlitosa

Legia Warszawa od dłuższego czasu poszukiwała nowego napastnika. W kontekście transferu do stołecznej ekipy wymieniano kilka nazwisk. Sternicy wojskowych podobno rozważali podpisanie nowej umowy z Tomasem Pekhartem. Ostatecznie jednak wybór władz Legii padł na Carlitosa.

“To hit transferowy‼ Carlos Lopez został nowym piłkarzem Legii Warszawa. Umowa 2+1. Słyszę, że Panathinaïkos dostanie od Legii około 300 tys. euro. Hiszpan przeszedł testy medyczne i od jutra jest do dyspozycji Kosty Runjaicia” – napisał dziennikarz Sebastian Staszewski na Twitterze.

Doświadczony napastnik wraca do Legii po trzech latach. W poprzedniej kampanii Carlitos wygrał Puchar Grecji z Panathinaikosem Ateny. Ogólnie w greckiej ekipie zawodnik rozegrał 70 meczów, notując w nich 18 trafień.

Legia w trakcie trwającego okna transferowego ogłosiła jak na razie oficjalnie osiem transferów. Szeregi Wojskowych zasilili między innymi Rafał Augustyniak, Makana Baku, czy Paweł Wszołek.

Czytaj więcej: Zagłębie z kompletem punktów. Legia triumfuje w hicie kolejki

Komentarze