Legalni bukmacherzy: STS z logo na strojach Cracovii

STS z logo na strojach Cracovii
STS z logo na strojach Cracovii fot. Materiał prasowy

STS – największy bukmacher w Polsce – poszerzył zakres umowy sponsorskiej z Cracovią, dzięki czemu jego logo znajdzie się na rękawku klubowych koszulek.

Czytaj dalej…

– STS jest niekwestionowanym liderem polskiego rynku bukmacherskiego, ale również największym prywatnym podmiotem wspierającym rodzimy sport. Po dwóch latach współpracy z Cracovią zdecydowaliśmy się na rozszerzenie zakresu umowy, dzięki czemu logo STS znajdzie się na koszulkach piłkarzy. W dalszym ciągu będziemy także inicjować przedsięwzięcia skierowane do kibiców, bo to oni są najważniejszą częścią świata sportu. Jedną z nich jest personalizacja klubowych koszulek, do czego zachęcamy wszystkich kibiców Cracovii – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że trwająca już od dłuższego czasu współpraca pomiędzy Cracovią, a firmą STS wkroczyła w nowy etap. Poszerzenie współpracy jest dowodem wzajemnego szacunku i zaufania, wartości tak bardzo niezbędnych w sporcie. Nowa umowa z największym polskim bukmacherem jest kolejnym krokiem w kierunku budowania silnej Cracovii – mówi wiceprezes klubu, Jakub Tabisz.

STS znany jest jako zaangażowany sponsor, którego aktywność zdecydowanie wykracza ponad ekspozycję logotypu. Bukmacher zrealizował wiele unikatowych projektów wraz z klubami i kibicami z całej Polski m.in. wymiana trykotów K. Hamalainena, kolorujeMY, Koszulka na Basel czy przygotowanie specjalnej oprawy meczowej na ostatni występ Artura Boruca w kadrze narodowej.

Komentarze