Legalni bukmacherzy: Piłkarze nie tylko na stadionach

Fortuna 1 Liga
Fortuna 1 Liga

W większości pierwszoligowych miast w maju kibice mijają megaboardy przygotowane przez firmę Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. Piłkarze zamiast czekać na stadionach postanowili wyjść na miasto, aby być na co dzień razem z kibicami.

Czytaj dalej…

Ta duża kampania outdoorowa została zorganizowana w całej Polsce, a megaboardy umieszczone są w często odwiedzanych lokalizacjach. Imponująca forma i dynamiczna estetyka projektów przyciąga wzrok. Ogromne powierzchnie zawierają prosty i jasny przekaz. Po prostu – spójrz i bądźmy razem! Piłkarze zamiast czekać na stadionach postanowili symbolicznie wyjść na miasto, aby być razem z kibicami.

– Ciarki przechodzą, kiedy patrzy się na cieszącego się Łukasza Grzeszczyka – mówi Marek z Tychów.

Fortuna 1 Liga nie tylko na stadionach

Kibice znajdą różne megaboardy ze swoimi ulubieńcami – projekty zostały zindywidualizowane w taki sposób, aby w poszczególnych miastach wykorzystany został wizerunek piłkarzy z lokalnych pierwszoligowych klubów.

– To miły akcent, że na reklamie pojawili się piłkarze, którym na co dzień kibicujemy. To najbardziej zwróciło moją uwagę – mówi Kuba, który jest kibicem Stomilu Olsztyn.

W Głogowie megaboard wita gości i mieszkańców na skrzyżowaniu wjazdowym do miasta. Z kolei w centrum Katowic wychodząc z galerii handlowej kibice zauważą walecznego Adriana Błąda i Dominika Bronisławskiego. 1 liga na ulicach swych miast będzie towarzyszyć kibicom przez cały maj i wielkoformatowymi wizerunkami przypominać, że pierwsza liga to styl życia.

Kampania outdoorowa to kolejna aktywność przygotowana przez firmę Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. Na początku sezonu sponsor tytularny rozgrywek przygotował spot telewizyjny promujący Fortuna 1 Ligę.

Gdzie rozglądać się za megaboardami z piłkarzami:

Bielsko-Biała – ul. Żywiecka 9,

Częstochowa – Skwer Solidarności – vis a vis Urzędu Miasta,

Głogów – ul. Legnicka/Piłsudskiego,

Katowice – ul. Chopina/Mickiewicza,

Mielec – ul. Krótka,

Nowy Sącz – ul. Buźnicza,

Olsztyn – ul. 3 maja/Jasna,

Opole – ul. Ozimska 19,

Suwałki – ul. Utraty i Przytorowa,

Tychy – ul. Armii Krajowej,

Poznaniu – ul. Piątkowska,

Łodzi – Al. Piłsudskiego 148,

Krakowie – ul. Długa 70.

Komentarze