Van Amersfoort szybko wróci do Polski? Trwają zaawansowane rozmowy

Pelle van Amersfoort
Pelle van Amersfoort fot. PressFocus

Pelle van Amersfoort w dalszym ciągu pozostaje bez nowego pracodawcy. Wraz z końcem czerwca pożegnał się z Cracovią i od tego czasu szuka klubu. Tomasz Włodarczyk informuje, że Holender prowadzi zaawansowane negocjacje z Lechią Gdańsk.

  • Pelle van Amersfoort nie zdecydował się na przedłużenie współpracy z Cracovią
  • Do tej pory nie związał się z nowym pracodawcą. W najbliższej przyszłości może się to zmienić
  • O Holendra walczy Lechia Gdańsk. Prowadzone od dłuższego czasu rozmowy wkrótce powinny zostać sfinalizowane

Van Amersfoort zaliczy szybki powrót do Ekstraklasy?

Pelle van Amersfoort nie zdecydował się na kontynuowanie swojej kariery w Cracovii, dlatego opuścił jej szeregi wraz z wygaśnięciem kontraktu. Od początku lipca pozostaje na piłkarskim bezrobociu. Liczył na ciekawe i atrakcyjnej finansowo oferty spoza Ekstraklasy, lecz takich do tej pory nie otrzymał. Coraz bardziej prawdopodobne wydaje się więc jego pozostanie w Polsce, gdzie budzi spore zainteresowanie.

Na zakontraktowanie Holendra liczy Lechia Gdańsk. Od dłuższego czasu prowadzone są rozmowy w sprawie dogadania indywidualnych warunków, co powinno już wkrótce zostać sfinalizowane. Gdańszczanie są pewni swego i wierzą, że pozyskają konieczne wzmocnienie środka pola. Jeśli na samym finiszu nie pojawi się na stole Holendra oferta nie do odrzucenia, przystanie na warunki czwartej siły poprzedniego sezonu Ekstraklasy.

Van Amersfoort barwy Cracovii reprezentował w latach 2019-2022. W tym czasie należał do ścisłego grona najlepszych zawodników w zespole, a w 100 meczach strzelił 27 bramek i zaliczył 11 asyst.

Zobacz również: Zieliński po wygranej z Rakowem: Powiedziałem chłopakom, że człowiek może być z nich dumny

Komentarze