Lechia blisko cennego wzmocnienia

Jakub Bartkowski
Jakub Bartkowski fot. PressFocus

Lechia Gdańsk jest blisko sfinalizowania cennego wzmocnienia do defensywy. Szeregi Biało-zielonych ma wzmocnić Jakub Bartkowski. 31-latek w poniedziałek ma przejść testy medyczne przed przeprowadzką do teamu z Gdańska.

  • Jakub Bartkowski wkrótce może zmienić klub
  • Lechia Gdańsk poinformowała, że zawodnik w poniedziałek przejdzie testy medyczne przed transferem
  • Do tej pory piłkarz bronił barw Pogoni Szczecin

Lechia Gdańsk dopina transfer

Lechia Gdańsk w tej kampanii nie rozpieszcza swoich kibiców. Biało-zieloni plasują się obecnie dopiero na 14. pozycji w ligowej tabeli, broniąc się przed spadkiem. Tym samym klub z Gdańska pracuje nad wzmocnieniami przed drugą częścią sezonu.

Przedstawiciel PKO Ekstraklasy w oficjalnym komunikacie przekazał, że w poniedziałek testy medyczne zacznie Jakub Bartkowski. 31-latek ma być wzmocnieniem Lechii w obronie, mogąc rywalizować o miejsce w składzie z Rafałem Pietrzakiem, czy Conrado.

“W najbliższy poniedziałek Jakub Bartkowski przejdzie ostateczne testy medyczne pod czujnym okiem sztabu szkoleniowego Lechii Gdańsk. Jeżeli wszystko przebiegnie po myśli klubu i zawodnika, prawy obrońca podpisze kontrakt z Biało-Zielonymi. Pogoń Szczecin i Lechia Gdańsk ustaliły warunki transferu definitywnego zawodnika” – czytamy w komunikacie opublikowanym na oficjalnej stronie internetowej Biało-zielonych.

Bartkowski w tym sezonie wystąpił łącznie w 14 meczach ligowych. Zdobył w nich jedną bramkę.

Czytaj więcej: Raków ogłosił pierwszy zimowy transfer

Komentarze