Nowa oferta za Damiana Kądziora. Lech wciąż naciska

Damian Kądzior
Damian Kądzior fot. PressFocus

Lech Poznań celuje w transfer Damian Kądziora. Dotychczasowe oferty nie były na tyle satysfakcjonujące, aby Piast Gliwice mógł rozpatrzeć je pozytywnie. Mistrzowie Polski nie poprzestają i są w stanie wyłożyć za 30-letniego skrzydłowego 600-700 tysięcy euro.

  • Lech Poznań nie złożył dotychczas satysfakcjonującej oferty za Damiana Kądziora
  • Najnowsza kwota oscyluje w granicach 600-700 tysięcy euro, co jest bliskie wymaganiom Piasta Gliwice
  • 30-letni skrzydłowy chce dołączyć do ekipy mistrza Polski

Lech Poznań nie chce wydawać, a Piast nie godzi się na niskie oferty

Ku uciesze kibiców Lech Poznań nie odpuszcza i wciąż myśli o ściągnięciu Damiana Kądziora. Nie ulega natomiast wątpliwościom, że negocjacje w tej sprawie przeciągają się zdecydowanie zbyt długo, bowiem mistrzowie Polski najważniejszy mecz z Karabachem mają już za sobą.

Słynący z niechęci do nadmiernego wydawania pieniędzy Kolejorz nie złożył dotychczas Piastowi Gliwice satysfakcjonującej oferty. Wcześniejsze propozycje były na tyle niskie, że w Gliwicach nie mieli zamiaru ich nawet rozważać.

Jak informuje Tomasz Włodarczyk, Lech Poznania w dalszym ciągu walczy o sześciokrotnego reprezentanta Polski. Najnowsza oferta oscyluje w granicach 600-700 tysięcy euro, co stanowi kwotę zdecydowanie bliższą tego, czego oczekuje obecny klub Kądziora.

Jeżeli Lech Poznań dogada się z Piastem Gliwice, wówczas transfer zostanie niemal przesądzony. Kądzior od dawna wyraża chęć dołączenia do Kolejorza, gdzie mógłby regularnie walczyć o najwyższe cele, a nawet pokusić się o kolejne powołanie do pierwszej reprezentacji.

Kądzior pauzował w pierwszej kolejce nowego sezonu na skutek urazu. Według medialnych doniesień będzie on dostępny już w nadchodzący weekend.

Zobacz również: Media: Raków przedłuży kontrakt z gwiazdą zespołu

Komentarze