Lech Poznań przedłużył umowę z kluczowym piłkarzem

Jesper Karlstroem
Jesper Karlstroem fot. PressFocus

Lech Poznań poinformował oficjalnie, że Jesper Karlstroem parafował nowy kontrakt z Kolejorzem. Nowa umowa szwedzkiego pomocnika będzie obowiązywać do 2026 roku.

  • Lech Poznań aktualnie jest na zgrupowaniu przed wznowieniem rozgrywek PKO Ekstraklasy
  • W trakcie obozu w Dubaju klub poinformował o nowej umowie Jespera Karlstroema
  • Szwed związał się z lechitami kontraktem do 2026 roku

Karlstroem z nowym kontraktem w Lechu

Lech Poznań przekazał za pośrednictwem swojej strony internetowej, że nową umowę z klubem podpisał Jesper Karlstroem. 27-latek jest jednocześnie kolejny zawodnikiem Kolejorza, z które władze poznańskiej ekipy parafowały nową umowę.

“Kontynuujemy przekazywanie dobrych wiadomości dotyczących naszych czołowych zawodników. Tym razem pozostać dłużej w klubie zdecydował się Jesper Karlstroemm. Szwedzki środkowy pomocnik w środowe popołudnie w egzotycznych okolicznościach zgrupowania w Dubaju podpisał kontrakt, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2026 roku” – czytamy w oficjalnym komunikacie Lecha.

Karlstroem zasilił szeregi ekipy z Poznania w styczniu 2021 roku. Jak na razie rozegrał w koszulce Lecha łącznie 85 spotkań, notując w nich jedno trafienie i trzy asysty.

Wiem, że trudno o wygranie mistrzostwa rok po roku, ale bardzo tego chcę. To mnie nakręca do dalszej pracy, pragnę zdobyć z Lechem jak najwięcej trofeów, bo wielu świetnych zawodników kończyło karierę bez żadnych tytułów. Liczę na to, że z każdym sezonem będziemy stawać przed szansą na to, a i ja będę w dalszym ciągu się w tym miejscu rozwijał – mówił zawodnik po informacji o przedłużeniu kontraktu.

W tej kampanii Karlstroem wystąpił w 31 spotkaniach, w tym w PKO Ekstraklasie.

Czytaj więcej: Raków dogaduje wypożyczenie. Ma pomóc w awansie

Komentarze