Boniek: Transfer Jóźwiaka jutro lub pojutrze

Kamil Jóźwiak
Kamil Jóźwiak fot. Grzegorz Wajda

Zbigniew Boniek na antenie radia RMF FM zakomunikował, że lada moment szeregi Lecha Poznań pożegna Kamil Jóźwiak. Reprezentant Polski, wierząc doniesieniom prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej, ma dołączyć do Derby County.

Czytaj dalej…

Zbigniew Boniek w porannej audycji na antenie radia RMF FM rozmawiał z Robertem Mazurkiem, opowiadając o różnych kwestiach. Sternik polskiej centrali odniósł się między innymi do występu Biało-czerwonych z Holandią, czy ewentualnego transferu jednego z zawodników Kolejorza.

Przypomnijmy, że reprezentacja Polski z Holandią przegrała 0:1. Jak do tej potyczki odniósł się Boniek? – Nigdy nie udało nam się w Holandii meczu wygrać. Nawet drużyna Górskiego nie była w stanie tego dokonać. Zremisowaliśmy tylko w ramach eliminacji do mistrzostw Euro. Pomarzyć to jest fajna rzecz. Każdy ma marzenia, ale czy one się spełnią, to zobaczymy – mówił prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Boniek odniósł się też do przyszłości Kamila Jóźwiaka. Jego zdaniem wszystko jest już gotowe, aby zawodnik zmienił barwy klubowe. Wszystko wskazuje na to, że 22-latek dołączy do przedstawiciela The Championshio, rozgrywającego swoje spotkania na Pride Park Stadium.

– Jutro-pojutrze zawodnik Jóźwiak pójdzie prawdopodobnie do Derby County, takie słyszę głosy, że wszystko jest już przygotowane. Myślę jednak, że gdyby ten zawodnik jeszcze przez rok pograł w Lechu i wystąpiłby na Euro, to zamiast za 4-5 milionów euro, poszedłby za granicę za 20-30 milionów euro – rzekł Boniek.

Komentarze