Lech – Podbeskidzie: transmisja, gdzie oglądać online?

Dariusz Żuraw
Dariusz Żuraw fot. Artur Kraszewski / LksLodz.pl

Dzisiaj o godzinie 17:30 rozegrany zostanie mecz PKO Ekstraklasy: Lech – Podbeskidzie. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Czytaj dalej…

Lech – Podbeskidzie. Spotkanie o powrót na zwycięski szlak

Lech Poznań i Podbeskidzie Bielsko-Biała nie mogą zaliczyć na razie sezonu ligowego do udanych. Kolejorz po rozegraniu 10 meczów plasuje się dopiero na dziewiątym miejscu, legitymując się 13 punktami. Z kolei Górale są czerwoną latarnią rozgrywek.

Podopieczni Dariusza Żurawia kilka dni temu zostali rozbici w europejskich pucharach przez Benfikę Lizbona. Tym samym Jakub Moder i spółka są już pewni tego, że na wiosnę pozostaną im do rozegrania mecze tylko w rodzimych rozgrywkach.

Bielszczanie są natomiast ekipą, która w lidze w pięciu ostatnich spotkaniach schodziła z placu gry na tarczy trzykrotnie. Chociaż beniaminek rozgrywek był chwalony za swoją ofensywną postawę na początku sezonu, to nie przynosi to ostatnio zespołowi żadnych profitów. Wręcz przeciwnie, aktualnie Podbeskidzie jest na autostradzie do tego, aby wrócić na zaplecze polskiej ekstraklasy.

Lech z Podbeskidziem po raz ostatni mierzył się w Pucharze Polski w 2016 roku. Wygrał wówczas 3:0. Ogólnie w pięciu ostatnich starciach między obiema ekipami miał miejsce jeden remis, a w pozostałych czterech meczach po dwa zwycięstwa zanotowała każda z drużyn.

Lech – Podbeskidzie: transmisja na żywo w TV

Mamy dobre wiadomości dla kibiców Kolejorza i Górali. Z meczu Lech – Podbeskidzie transmisja na żywo będzie dostępna w polskiej telewizji. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 17:30, będzie można obejrzeć na antenach Canal+ Premium i Canal+ Sport 3. Starcie skomentują Rafał Wolski i Marcin Baszczyński.

Lech – Podbeskidzie, transmisja online

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie na stadionie przy Bułgarskiej, będzie również dostępna w internecie. Lech Poznań – Podbeskidzie Bielsko-Biała online na żywo obejrzysz za pośrednictwem platform My Canal i Player.pl w wersji na komputery, jak i za pośrednictwem aplikacji mobilnej dostępnej na telefony i inne mobilne urządzenia z systemem Android lub iOS.

Komentarze