Kun i Michalski piłkarzami Widzewa

Oficjalna piłka Fortuny I Liga
Oficjalna piłka Fortuny I Liga fot. Fortuna I Liga

Dominik Kun i Mateusz Michalski zostali w piątek nowymi zawodnikami łódzkiego Widzewa. Pierwszy do beniaminka Fortuna I Ligi dołączył z Sandecji Nowy Sącz, natomiast drugi z Radomiaka Radom.

Czytaj dalej…

Kun do Widzewa trafił na zasadzie wolnego transferu, podpisując z klubem dwuletnią umowę.

– Bardzo cieszę się, że udało mi się podpisać kontrakt. Mam nadzieję, że wywalczę miejsce w składzie Widzewa i będę z nim walczył o jak najwyższe cele. Na pewno nie będzie mi łatwo, bo jest tutaj bardzo dużo dobrych zawodników, ale zależy mi na tym, by wzmocnić zespół. W ostatnich latach Widzew grał w niższych klasach rozgrywkowych, ale kibice są tutaj dalej bardzo wymagający. Postaram się sprostać ich oczekiwaniom – powiedział Dominik Kun, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

Michalski wraca do Widzewa

Dla Michalskiego, który również podpisał dwuletnią umowę, jest to powrót do Łodzi po rocznej przerwie. W tym czasie występował w barwach Radomiaka Radom.

– Miło wrócić na stadion Widzewa. Przez cały okres pobytu w Łodzi dobrze mi się tutaj grało i żyło, dlatego nie zastanawiałem się długo, gdy dostałem propozycję powrotu. Teraz skupiam się na tym, by podnieść rywalizację w zespole, dać jakość drużynie i pomóc kolegom w pierwszoligowych rozgrywkach – powiedział Michalski.

Komentarze