Igor Lewczuk związał się z piątoligową drużyną

Igor Lewczuk
Igor Lewczuk PressFocus

KTS Weszło potwierdził, że nowym zawodnikiem tego zespołu został Igor Lewczuk. 37-letni obrońca ostatnio grał dla Znicza Pruszków.

  • Igor Lewczuk przeniósł się do KTS-u Weszło
  • Były piłkarz Legii Warszawa zagra w piątej lidze
  • Celem nowego klubu byłego reprezentanta Polski jest awans

Lewczuk i Kosecki ponownie w jednym zespole

KTS Weszło za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej oraz mediów społecznościowych potwierdził angaż Igora Lewczuka. Klub, którego założycielem jest dziennikarz sportowy Krzysztof Stanowski, aktualnie występuje na poziomie piątej ligi. Środkowy obrońca w ostatnim czasie przywdziewał koszulkę drugoligowego Znicza Pruszków.

Nie wiem, skąd wziął się pomysł na ten transfer, to pytanie powinno być skierowane do zarządzających klubem. Siłą rzeczy przecinaliśmy się z Krzyśkiem w Kanale Sportowym, wiedział, że jestem po kontuzji i chciałbym wrócić do grania w piłkę, zagraliśmy w otwarte karty i sprawa została przyklepana bez zbędnych negocjacji – powiedział Igor Lewczuk.

Co ciekawe, w KTS-ie Weszło klubowym kolegą 37-letniego stopera ponownie będzie Jakub Kosecki. Obaj zawodnicy wspólnie grali w Legii Warszawa. Igor Lewczuk ma bardzo bogate CV – rozegrał 133 spotkania w Ekstraklasie. Dwukrotny reprezentant Polski w latach 2016-2019 był piłkarzem francuskiego Girondins Bordeaux.

Równocześnie do KTS-u Weszło dołączył także 18-letni bramkarz Jakub Mielcarz z Hutnika Warszawa. Klub Krzysztofa Stanowskiego jest zdecydowanym liderem piątej ligi (grupa: mazowiecka I) i pewnie zmierza po awans.

Komentarze