Krzyk rozpaczy Wisły? Brown Forbes na radarze Białej Gwiazdy

Felicio Brown Forbes
Felicio Brown Forbes fot. PressFocus

Felicio Brown Forbes może zasilić szeregi krakowskiej Wisły, poinformował na jednym z portali społecznościowych “Janekx89”, który słynie ze sprawdzonych doniesień na temat transferów w polskich klubach. Zawodnik w szeregach Białej Gwiazdy miałby wzmocnić siłę ofensywną.

Czytaj dalej…

Felicio Brown Forbes aktualnie jest piłkarzem Rakowa Częstochowa. W poprzedniej kampanii piłkarz zaliczył 10 trafień w szeregach teamu Marka Papszuna w PKO Ekstraklasie, a ponadto strzelił dwa gole w Totolotek Pucharze Polski.

Przypomnijmy, że 29-latek urodzony w Berlinie do Rakowa trafił z Korony Kielce. Łącznie w polskiej ekstraklasie zawodnik rozegrał 47 spotkań, notując w nich 13 trafień i dwie asysty.

Fatos Beqiraj będzie miał nowego rywala o miejsce w składzie?

Obecna umowa Brown Forbesa z klubem z Częstochowy obowiązuje do końca czerwca 2023 roku, a rynkowa wartość zawodnika według Transfermarkt.de wyceniana jest na 500 tysięcy euro.

Mający kostarykańskie korzenie piłkarz do Polski trafił w 2018 roku, gdy pozyskał go klub z Kielc. Wcześniej zawodnik bronił barw między innymi Amkaru Perm, czy Anży Machaczkała,

– Felicio Brown Forbes z Rakowa może trafić do Wisły Kraków. W poprzednim sezonie napastnik Rakowa Częstochowa zdobył 10 bramek – napisał “Janekx89” na Twitterze

Komentarze