Słowak wraca do Polski. Pomoże Sandecji w utrzymaniu?

Martin Kostal w barwach Jagiellonii
Martin Kostal w barwach Jagiellonii PressFocus

Jak donosi współpracujący z Goal.pl Janekx89, Martin Kostal wróci do Polski. Gracz związany ostatnio z Sigmą Ołomuniec podpisze bowiem umowę z pierwszoligową Sandecją Nowy Sącz. 26-latek ma pomóc zespołowi w utrzymaniu się na zapleczu PKO BP Ekstraklasy.

  • Janekx89 informuje, że Martin Kostal niebawem podpisze kontrakt z Sandecją Nowy Sącz
  • Słowak występował już w Polsce. Bronił barw Wisły Kraków oraz Jagiellonii Białystok
  • Ostatnio był związany z Sigmą Ołomuniec

Kostal trzecim zimowym wzmocnieniem Sandecji?

Współpracujący z naszym portalem Janekx89 poinformował za pośrednictwem swojego konta twitterowego od nadchodzącym trzecim zimowym wzmocnieniu Sandecji Nowy Sącz. Według doniesień znanego insajdera, do najsłabszego, obecnie, zespołu Fortuna 1 Ligi dołączy Martin Kostal. Będzie to kolejny zawodnik, mający pomóc Sandecji w utrzymaniu się na zapleczu PKO BP Ekstraklasy. Wcześniej zespół zakontraktował już doświadczonego bramkarza, Matusa Putnocky’ego, a także estońskiego napastnika – Roberta Kirssa.

Kostal to lewoskrzydłowy, którego z pewnością pamiętają kibice polskich rozgrywek ligowych. W wieku 21 lat dołączył do Wisły Kraków, gdzie pozostał przez półtora roku. Zakontraktować go postanowiła Jagiellonia Białystok. Pierwszy, roczny pobyt na Podlasiu był całkiem udany. Po sezonie 2020/2021, Kostal wrócił jednak do ojczystej Słowacji. W Białymstoku pojawił się ponownie zimą 2022 roku, ale występował jedynie w barwach trzecioligowych rezerw.

Ostatnio były młodzieżowy reprezentant Słowacji grał dla Sigmy Ołomuniec. Swój ostatni mecz dla drużyny rozegrał jednak w październiku.

Komentarze