Kolejny przypadek koronawirusa w Legii Warszawa

Piłkarze Legii Warszawa
Piłkarze Legii Warszawa fot. Legia Warszawa

Legia Warszawa poinformowała w piątek rano o kolejnym przypadku koronawirusa w pierwszym zespole. Pozytywny wynik testu na COVID-19 stwierdzono u jednego z piłkarzy. Na razie nie podano jego nazwiska.

Czytaj dalej…

Mistrzowie Polski uspokajają, że wspomniany piłkarz nie miał od ubiegłego tygodnia żadnego kontaktu z kolegami z zespołu. Legia Warszawa trzyma rękę na pulsie i wdrożyła wszystkie wymagane procedury. Dzięki temu mecz Ekstraklasy z Pogonią Szczecin nie będzie zagrożony.

“Informujemy, że w środę, 21 października, jeden z zawodników Legii przeszedł dodatkowe badanie na obecność wirusa SARS-CoV-2. Test dał wynik pozytywny. Klub niezwłocznie wdrożył wszystkie niezbędne procedury. Zawodnik od ubiegłego tygodnia przebywał w domu bez kontaktu z pozostałą częścią drużyny. Zespół przygotowuje się zgodnie z planem do sobotniego meczu z Pogonią Szczecin” – napisała w komunikacie Legia.

Warszawiacy mierzą się z koronawirusem nie pierwszy raz. O innym przypadku poinformowano 17 października. Wówczas pozytywny wynik testu na COVID-19 stwierdzono u innego piłkarza.

Najbliższy mecz z Pogonią Szczecin zaplanowano na sobotę o 20:30.

Komentarze