COVID-19 torpeduje rozgrywki na zapleczu Ekstraklasy!

Widzew Łódź - ŁKS
Widzew Łódź - ŁKS fot. PressFocus

Nie dojdzie do skutku piątkowe spotkanie na zapleczu polskiej ekstraklasy, w którym Widzew Łódź w ramach 10. kolejki Fortuna 1 Ligi miał zmierzyć się na swoim stadionie z GKS-em Bełchatów. Powodem takiego stanu rzeczy są dwa pozytywne wyniki testów na COVID-19 w szeregach łodzian, brzmi komunikat Widzewa.

Czytaj dalej…

Tym samym już piąty mecz na zapleczu polskiej ekstraklasy nie dojdzie do skutku z powodu koronawirusa w dziesiątej serii gier. Warto też odnotować, że w szeregach Korony Kielce także miały miejsce pozytywne wyniki testów na COVID-19. Jednocześnie klub z województwa świętokrzyskiego złożył wniosek o przełożenie sobotniego spotkania ze Stomilem Olsztyn.

Już wcześniej z powodu zagrożenia epidemicznego podjęto decyzję o odwołaniu spotkań: Resovii z Sandecją Nowy, Arki Gdynia z Zagłębiem Sosnowiec, Radomiaka Radom z ŁKS-em Łódź i Chrobrego Głogów z Odrą Opole.

Aktualnie liderem Fortuna 1 Ligi są piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego, legitymujący się bilansem 22 punktów na koncie. Wiceliderem rozgrywek jest natomiast Bruk-Bet Termalica Nieciecza.

Komentarze