Korona vs Legia. Zapowiedź, typy, kursy

Jose Kante
Jose Kante fot. Karol Cichoń / WislaKrakow.com

Sobotę w Ekstraklasie rozpoczniemy od starcia w Kielcach, gdzie Korona zmierzy się z warszawską Legią. Pierwsza kolejna nowego sezonu była zdecydowanie bardziej udana dla gospodarzy tego starcia. Jak będzie tym razem? Zachęcamy do lektury niniejszej zapowiedzi, w której znajdziecie m.in. ofertę legalnych polskich bukmacherów, a także nasze typy i przewidywania.

Czytaj dalej…

Korona – Legia, historia

Niedzielne spotkanie będzie dwudziestym dziewiątym w historii ligowych starć pomiędzy Koroną a Legią. Zespół z Kielc wygrał jak dotąd zaledwie sześć razy, ulegając piłkarzom z Warszawy aż osiemnastokrotnie. W ostatnim meczu padł wynik trzy do zera dla stołecznej ekipy.

Korona – Legia, ostatnie wyniki

Kieleccy piłkarze dobrze rozpoczęli sezon 2018/2019. W pierwszym meczu Korona pokonała bowiem beniaminka z Częstochowy w stosunku jeden do zera. Z kolei Legia przegrała na start z Pogonią Szczecin (1:2).

Korona – Legia, sytuacja kadrowa

W zespole gospodarzy nie wystąpi Łukasz Kosakiewicz, który nie został powołany na niedzielny mecz. Z kolei w ekipie gości z Warszawy kontuzjowani są: Cafu oraz Vamara Sanogo.

Korona – Legia, kursy

Korona – Legia, 1×2 kursy
STS Fortuna Totolotek Lvbet forBET Etoto PZBuk Najlepszy kurs
Wygrana Korony 3,05 3,15 3,35 3,10 3,10 3,10 3,05 Sprawdź ofertę Totolotka
Remis 3,25 3,36 3,35 3,30 3,30 3,25 3,25 Sprawdź ofertę Fortuny
Wygrana Legii 2,40 2,42 2,20 2,50 2,42 2,40 2,40 Sprawdź ofertę Lvbet
Kursy aktualne na 27.07.2019 15:00

Korona – Legia, typy i przewidywania

Legia źle rozpoczęła sezon 2019/2020 i z pewnością będzie chciała teraz zdobyć cenne punkty. Uważamy jednak, że zespół z Warszawy nie wygra niedzielnego starcia, a mecz zakończy się remisem (1:1).

Korona – Legia, oferta bukmacherów

Polscy bukmacherzy przygotowali na to spotkanie bogatą ofertę zakładów. Znajdziecie w nich nie tylko tradycyjne zakłady na rozstrzygnięcie danego spotkania, ale również możecie wytypować strzelców bramek.

Oferta STS na mecz Korona – Legia >>

Oferta Totolotka na mecz Korona – Legia >>

Oferta Lvbet na mecz Korona – Legia >>

Oferta Fortuny na mecz Korona – Legia >>

Oferta ForBet na mecz Korona – Legia >>

Oferta eToto na mecz Korona – Legia >>

Oferta PZBuk na mecz Korona – Legia >>

Korona – Legia, przewidywane składy

Korona: Sokół – Gardawski, Kovacević, Ivan Marquez, Dziwniel – Cebula, Żubrowski, Gnjatić, Pacinda – Duranović, Papadopulos

Legia: Majecki – Stolarski, Wieteska, Jędrzejczyk, Luis Rocha – Antolić, Andre Martins – Vesović, Carlitos Lopez, Luquinhas – Kante

Korona – Legia, transmisja meczu

Niedzielne starcie będzie można obejrzeć na antenach Canal+ Sport. Początek transmisji zaplanowany jest na godzinę 15:00.

Komentarze