Korona vs Arka. Zapowiedź, typy, kursy

Maciej Jankowski
Maciej Jankowski fot. Tomasz Duc / Arka.gdynia.pl

W pierwszym piątkowym starciu w ramach 18. kolejki PKO Ekstraklasy zmierzą się ze sobą kielecka Korona i Arka Gdynia. Zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią meczu, naszymi przewidywaniami oraz kursami oferowanymi przez bukmacherów.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Obie drużyny w ligowej klasyfikacji dzieli różnica jednego punktu. Warto podkreślić, że dla obu ekip potyczka będzie miała niezwykłe znaczenie, gdyż przedstawiciele obu teamów plasują się w dolnych regionach ligowej klasyfikacji.

Korona Kielce – Arka Gdynia, ostatnie wyniki

Gospodarze przystąpią do swojej potyczki, chcąc się zrehabilitować swoim kibicom za porażkę z Legią Warszawa (0:4). W trzech wcześniejszych bojach team z województwa świętokrzyskiego dwa razy górą byli kielczanie, a jedno spotkanie zakończyło się remisem.

Z kolei team z Trójmiasta ma za sobą serię dwóch spotkań bez wygranej. W ostatniej serii gier gdynianie zremisowali 1:1 z Pogonią Szczecin. Tymczasem w boju w ramach 16. kolejki polskiej ekstraklasy Arka musiała uznać wyższość Jagiellonii Białystok, przegrywając 0:2.

Korona Kielce – Arka Gdynia, historia

Pierwsza w tym sezonie potyczka między obiema ekipami zakończyła się rezultatem 1:1. Wynik rywalizacji otworzył Jakub Żubrowski, z kolei do remisu doprowadził Adam Deja. Dodajmy, że w siedmiu ostatnich potyczkach między obiema drużyna trzykrotnie wygrywali Arkowcy, tyle samo zwycięstw zaliczyli zawodnicy Korony, a jeden bój zakończył się kompromisem.

Korona Kielce – Arka Gdynia, sytuacja kadrowa

Piotr Pierzchała to jedyny kontuzjowany zawodnik w szeregach gospodarzy. Ponadto szkoleniowiec kielczan nie będzie mógł skorzystać z usług Milana Radina. Z kolei u gości zabraknie Santi Samanesa i Davita Skhirtladze.

Korona Kielce – Arka Gdynia, kursy

Korona Kielce – Arka Gdynia, 1×2 kursy
Wygrana
Korony
Remis Wygrana
Arki
STS 2,15 3,20 3,64 Sprawdź ofertę STS
Betclic 2,07 3,40 3,85 Sprawdź ofertę Betclic
PZBuk 1,95 3,40 4,05 Sprawdź ofertę PZBuk
Fortuna 2,15 3,45 3,60 Sprawdź ofertę Fortuny
LVBet 2,12 3,40 3,85 Sprawdź ofertę LVBet
Milenium 2,04 3,20 3,61 Sprawdź ofertę Milenium
Etoto 2,00 3,40 3,90 Sprawdź ofertę Etoto
forBET 2,10 3,35 3,75 Sprawdź ofertę forBET
NAJWYŻSZY KURS
Kursy aktualne na 05.12.2019 20:00

Polskie firmy bukmacherskie zgodnie stawiają w roli faworytów, ekipę gospodarzy – kurs na zwycięstwo kielczan oscyluje wokół 1,95-2,15. Więcej zarobić można, stawiając na triumf gości – w tym przypadku, najbardziej zadowoleni powinni być klienci PZBuk.

Korona Kielce – Arka Gdynia, typy i przewidywania

Nasza redakcja typuje w tym boju skromną wiktorię Złocisto-krwistych. Nasz typ: 1:0.

Korona Kielce – Arka Gdynia, 500 000 złotych do wygrania w STS!

500 000 tysięcy złotych, a także ponad 7000 nagród w loterii przygotował legalny bukmacher STS w swojej najnowszej propozycji dla swoich użytkowników.

Co trzeba zrobić, aby do niej przystąpić i zyskać szansę na wygrane pół miliona złotych? Wystarczy założyć konto, wyrazić chęć udziału w loterii oraz zagrać kupon (solo lub ako) z kursem minimalnym 1.85 za stawkę 11 złotych lub jej dokładną wielokrotność.
s

Przejdź na stronę STS

Kupon taki wygrany uprawnia do wzięcia udziału w losowaniu nagrody głównej w wysokości 500 tysięcy złotych. Dodatkowo w każdym tygodniu 1000 osób otrzyma bonus w postaci 25 złotych.

Więcej informacji na temat nowej promocji STS znajdziecie tutaj.

Korona Kielce – Arka Gdynia, oferta bukmacherów

Polscy legalni bukmacherzy przygotowali na to spotkanie bogatą ofertę zakładów. Znajdziecie w nich nie tylko tradycyjne zakłady na rozstrzygnięcie danego spotkania, ale również możecie wytypować strzelców bramek.

Korona Kielce – Arka Gdynia, przewidywane składy

Korona: Kozioł – Spychała, Kovacević, Ivan Marquez, Dziwniel, Liol, Żubrowski, Gnjatić, Cebula, Duranović, Papadopulos

Arka: Steinbors – Zbozień, Maghoma, Danch, Marciniak, Vejinovic, Busuladzic, Nando Garcia, Nalepa, Antonik, Jankowski.

Korona Kielce – Arka Gdynia, transmisja meczu

Piątkowe starcie Korona Kielce – Arka Gdynia będzie można obejrzeć na antenach Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Początek transmisji zaplanowany jest na godzinę 17:25. W internecie spotkanie można śledzić za pośrednictwem Canal+ Sport Online.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze