Korona Kielce pozyskała reprezentanta Kanady

Piłkarze Korony Kielce
Piłkarze Korony Kielce fot. PressFocus

Korona Kielce w czwartek przekazała oficjalna wiadomość, że nowym zawodnikiem pierwszego zespołu został Marcus Godinho. To czwarty zimowy transfer Złocisto-krwistych w trakcie trwającego okna transferowego.

  • Czwarty transfer Korony Kielce stał się faktem
  • Szeregi Zlocisto-krwistych zasilił Marcus Godinho
  • 25-latek do ekipy z Kielc trafił z Vancouver Whitecaps

Marcus Godinho w Koronie Kielce

Korona Kielce w tym sezonie zaangażowana jest w walkę o utrzymanie ligowego bytu. Ekipa Kamila Kuzery aktualnie plasuje się na 17. pozycji. W klubie jednak nikt nie chce rozkładać bezradnie rąk. Dopóki piłka w grze, to Złocisto-krwiści będą walczyć o utrzymanie.

Pomóc w zrealizowaniu celu ma nowy obrońca. Transakcja z udziałem Marcusa Godinho została sfinalizowała, o czym poinformowało biuro prasowe klubu z Kielc.

“Marcus Godinho czwartym zimowym nabytkiem Żółto-Czerwonych! Kanadyjski obrońca, który ma na swoim koncie występy w amerykańskiej lidze MLS i reprezentacji Kanady, związał się z kieleckim klubem kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2023 roku z opcją przedłużenia o rok” – czytamy w wiadomości opublikowanej na oficjalnej stronie Korony.

Marcus Godinho dołączył do kieleckiej ekipy z Vancouver Whitecaps. Wcześniej 25-latek występował między innymi w takich ekipach jak: FC Zwickau, czy Heart of Midlothian.

W poprzedniej kampanii wystąpił w 23 spotkaniach w MLS. Marcus Godinho może pochwalić się też tym, że ma na swoim koncie pięć występów w reprezentacji Kanady.

Drugą część sezonu ligowe Korona zacznie od wyjazdowego spotkania z Legią Warszawa. Mecz odbędzie się 29 stycznia o godzinie 15:00.

Czytaj więcej: Zagłębie rozważa pozyskanie piłkarza z doświadczeniem w La Liga

Komentarze