Wielki powrót do Zagłębia Sosnowiec

Konrad Wrzesiński
Konrad Wrzesiński PressFocus

Konrad Wrzesiński, który przez ostatnie pół roku grał dla drugiej drużyny Jagiellonii Białystok, przenosi się do Zagłębia Sosnowiec. Skrzydłowy miał już okazję występować dla tego zespołu.

  • Konrad Wrzesiński zmienił barwy klubowe
  • Skrzydłowy wraca do Zagłębia Sosnowiec
  • 29-latek liczy na powrót do dobrej formy

Konrad Wrzesiński ponownie w Zagłębiu Sosnowiec

Zagłębie Sosnowiec potwierdziło sprowadzenie Konrada Wrzesińskiego. 29-latek przenosi się do pierwszoligowej drużyny na zasadzie wolnego transferu po tym, jak za porozumieniem stron rozwiązał kontrakt z Jagiellonią Białystok. Skrzydłowy po pozytywnym przejściu testów medycznych parafował z “Zagłębiakami” umowę ważną do 30 czerwca 2024 roku.

Wracam do Sosnowca, czyli do miasta, które bardzo dobrze wspominam. To właśnie w Zagłębiu miałem swój najlepszy okres w karierze i liczę na to, że ponownie moja forma sportowa będzie tak samo dobra. Mam tutaj sporo znajomych, znam kilku zawodników w szatni oraz sztab szkoleniowy – powiedział po podpisaniu kontraktu Konrad Wrzesiński.

Były młodzieżowy reprezentant Polski w ostatnim czasie był zawodnikiem Jagiellonii Białystok. W sezonie 2021/2022 przebywał na wypożyczeniu w Stali Mielec, a po powrocie na Podlasie został zgłoszony do trzecioligowych rezerw “Jagi”. W swoim piłkarskim CV posiada także takie drużyny jak Motor Lublin, Widzew Łódź, Pogoń Siedlce, Podbeskidzie Bielsko-Biała czy Kajrat Ałmaty.

Konrad Wrzesiński występował dla Zagłębia Sosnowiec już w latach 2017-2019. Wówczas rozegrał w koszulce “Zagłębiaków” 55 meczów, strzelił 3 bramki i zaliczył 9 asyst.

Komentarze