Koniec sezonu dla zimowego wzmocnienia beniaminka

Zvonimir Kozulj w barach Pogoni Szczecin
Zvonimir Kozulj w barach Pogoni Szczecin Pressfocus

Zvonimir Kozulj miał przyczynić się do tego, że Termalica utrzyma się w Ekstraklasie. Beniaminek nie będzie mógł jednak liczyć na Bośniaka z powodu kontuzji.

  • Zvonimir Kozulj nie pomoże Termalice w rundzie wiosennej Ekstraklasy
  • Uraz Bośniaka okazał się poważniejszy, niż zakładano
  • 28-latek potwierdził złe wieści za pośrednictwem Instagrama

Błyskawiczny koniec przygody w Niecieczy

Przed startem rundy wiosennej w Ekstraklasie, Termalica miała na swoim koncie tylko 12 zdobytych punktów. Klub z Niecieczy nie ma jednak zamiaru odpuszczać walki o pozostanie w elicie. W związku z tym beniaminek na stanowisku trenera zakontraktował Radoslava Latala, który wygrał debiutancki mecz z Jagiellonią.

Nowy opiekun Słoni otrzymał zimą kilka wzmocnień. Do drużyny z Niecieczy dołączył miedzy innymi Zvonimir Kozulj, który ostatnio reprezentował barwy Eyüpsporu. Znany z występów w Pogoni Szczecin Bośniak, na obozie w Turcji doznał jednak poważnej kontuzji kolana. 28-latek poinformował za pośrednictwem Instagrama, że nie pomoże drużynie w tym sezonie.

Niestety, ale dla mnie ten sezon się skończył. To bardzo frustrujące, zwłaszcza sposób, w jaki doszło do kontuzji i fakt, że przez następne sześć miesięcy nie będę mógł robić tego, co kocham najbardziej. Jednak już raz szedłem tą ścieżką – przekazał Kozulj.

Ten długi i wymagający proces powrotu do zdrowia uznałem za kolejne wyzwanie w mojej karierze i poznanie własnego ciała lepiej niż wcześniej. Dzięki za wsparcie wszystkim, jeszcze wrócę – dodał.

Czytaj także: Warta Poznań z nowym pomocnikiem

Komentarze