Skrzydłowy Pogoni jedną nogą w Rakowie Częstochowa

Jean Carlos
Jean Carlos Pressfocus

Raków Cześtochowa w tym sezonie obrała kurs na mistrzostwo Polski. Klub jest liderem Ekstraklasy i ma poważne perspektywy, żeby sięgnąć po pierwszy tytuł mistrzowski w historii klubu. Tomasz Włodarczyk z redakcji Meczyki.pl przekazał, że Raków zasilić zimą może zawodnik Pogoni Szczecin – Jean Carlos.

  • Raków ma w tym sezonie ambicję sięgnąć po mistrzostwo Polski
  • Klub chce dozbroić się w trakcie zimowego okienka transferowego
  • Nowym zawodnikiem Rakowa ma zostać niedługo Jean Carlos z Pogoni Szczecin

Marek Papszun ma pomysł na zawodnika Pogoni

Raków Częstochowa z sezonu na sezon zdaje się nieustannie rozwijać pod okiem Marka Papszuna. W ubiegłym sezonie nie udało się zdobyć mistrzostwa Polski, jednak klub z Częstochowy nie porzucił marzeń o triumfie w rozgrywkach Ekstraklasy. W rozgrywkach 2022/23 jest na najlepszej ku temu drodze. 

Drużyna ma niezwykle silną jak na realia Ekstraklasy kadrę, jednak Marek Papszun poinformował zarząd, że potrzebuje dodatkowych wzmocnień, by do końca sezonu pozostać w grze o mistrzostwo. Tomasz Włodarczyk z redakcji Meczyki.pl przekazał w czwartek, że bliski przenosin do Rakowa jest skrzydłowy Pogoni Szczecin – Jean Carlos.

Dziennikarz uważa, że kluby dopinają już ostatnie szczegóły operacji, a Hiszpan ma w styczniu przenieść się do klubu z Częstochowy. Marek Papszun ma plan na wykorzystanie zawodnika, który miałby o miejsce w składzie rywalizować z Patrykiem Kunem. W Pogoni 26-latek występował natomiast głównie na prawym skrzydle.

Jean Carlos reprezentuje Pogoń od lipca 2021 roku. W tym sezonie rozegrał w barwach Portowców 21 meczów, w których zanotował jedno trafienie i jedną asystę.

Komentarze