Kanadajczyk może wzmocnić outsidera PKO Ekstraklasy

Piłkarze Korony Kielce
Piłkarze Korony Kielce fot. PressFocus

Korona Kielce jak na razie sfinalizowała trzy transfery. Wygląda jednak na to, że na tym kielczanie nie chcą poprzestać. Najnowsze doniesienia serwisu CKsport.pl wskazują, że testy w szeregach Złocisto-krwistych przechodzi Marcus Godinho.

  • Korona Kielce jest blisko sfinalizowania kolejnego wzmocnienia
  • CKSport.pl podaje, że ekipę Kamila Kuzery może wzmocnić Marcus Godinho
  • 25-latek to obrońca, mogący występować na prawej lub lewej stronie

Korona wkrótce z czwartym wzmocnieniem?

Korona Kielce aktualnie plasuje się na przedostatniej pozycji w ligowej tabeli. Złocisto-krwiści legitymują się bilansem 14 punktów, tracąc cztery oczka do bezpiecznej lokaty. W związku z tym wygląda na to, że wiosną kielecka drużyna musi koncentrować się na walce o ligowy byt wiosną.

CKSport.pl przekazał natomiast informację, że Marcus Godinho może wkrótce zasilić szeregi Korony. 25-latek aktualnie przechodzi testy medyczne. Jeśli nie stanie się nie przewidzianego, to zostanie zawodnikiem kieleckiego klubu w czwartek.

Piłkarz z Kanady ma wzmocnić Koronę na pozycji defensora. Może grac zarówno na lewej, jak i prawej stronie. Ostatnio bronił barw Vancouver, w którego barwach rozegrał 30 spotkań.

Rynkowa wartość Marcusa Godinho wynosi 400 tysięcy euro. W przeszłości zawodnik występował również w Heart of Midlothian FC, czy Toronto FC.

Ekipa Kamila Kuzery rundę wiosenną zacznie od spotkania z Legią Warszawa na wyjeździe. Mecz odbędzie się 29 stycznia o godzinie 15:00. W pierwszym starciu w tej kampanii między oboma zespołami miał miejsce rezultat 1:1.

Czytaj więcej: Igor Lewczuk związał się z piątoligową drużyną

Komentarze