Kamil Wojtkowski ponownie zagra w Polsce

Kamil Wojtkowski
Kamil Wojtkowski PressFocus

Motor Lublin potwierdził sprowadzenie Kamila Wojtkowskiego. Ofensywny pomocnik ostatnio występował w lidze cypryjskiej.

  • Wojtkowski parafował dwuletni kontrakt z Motorem
  • Pomocnik wraca do Polski po ponad roku
  • Jego ostatnim klubem był Ethnikos Achnas

Wojtkowski wzmocnił szeregi Motoru

Motor Lublin (17. miejsce w tabeli eWinner 2 Ligi) za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej oraz mediów społecznościowych poinformował o zakontraktowaniu Kamila Wojtkowskiego. 24-letni ofensywny pomocnik po pozytywnym przejściu testów medycznych podpisał z drugoligowym klubem umowę obowiązującą do 30 czerwca 2024 roku.

Ostatnim polskim zespołem Wojtkowskiego była Jagiellonia Białystok, która rozwiązała z nim kontrakt z powodów dyscyplinarnych po tym, jak jadąc samochodem miał nie zatrzymać się do policyjnej kontroli, spowodować stłuczkę, a następnie uciec – podawał wówczas portal informacyjny “Onet”.

Ofensywny pomocnik w Grecji reprezentował barwy klubu Volos NPS, a ostatnio na Cyprze grał dla zespołu Ethnikos Achnas. Wcześniej 24-latek był piłkarzem takich ekip jak wyżej wspomniana Jagiellonia Białystok, Wisła Kraków, Pogoń Szczecin oraz młodzieżowe drużyny niemieckiego Lipska oraz stołecznej Legii Warszawa.

Kamil to kreatywny zawodnik, który powinien wnieść sporo jakości do naszych poczynań ofensywnych. Liczymy na to, że w Motorze pokaże pełnię swoich umiejętności – powiedział prezes i dyrektor sportowy Motoru Lublin, Paweł Tomczyk.

Zobacz również:

Czytaj więcej: Znany biznesmen przejmie Wisłę Kraków?

Komentarze