Kadra Rakowa na tureckie zgrupowanie

Marek Papszun
Marek Papszun fot. PressFocus

PKO Ekstraklasa wraca do gry za niespełna miesiąc. Aktualnie większość klubów przygotowuje się do wyjazdów na zagraniczne zgrupowanie. Światło dzienne ujrzała kadra Rakowa Częstochowa na obóz w Turcji.

  • Raków Częstochowa 10 stycznia uda się na zgrupowanie do tureckiego Belek
  • Niebiesko-czerwoni za granicą do startu rundy wiosennej będą przebywać do 28 stycznia
  • 27 zawodników Rakowa znalazło się w kadrze na obóz

Raków w Turcji będzie przygotowywał się rundy wiosennej

PKO Ekstraklasa wraca do gry już 4 lutego (piątek). Podopieczni Marka Papszuna swoje pierwsze spotkanie po zimowe przerwie rozegrają natomiast dwa dni później, mierząc się z Wisłą Kraków.

Do rundy wiosennej Niebiesko-czerwoni będą przygotowywać się w tureckim Belek. Wiadomo, że z powodów zdrowotnych na zagraniczne zgrupowania nie udadzą się Sebastian Musiolik i Marko Poletanović.

Ogólnie trener Papszun zabiera do Turcji 27 zawodników. W gronie tym są między innymi Zoran Arsenić, Ivi Lopez, czy Jakub Arak.

Kadra Rakowa Częstochowa na zgrupowanie w Turcji

Bramkarze: Vladan Kovacević, Kacper Trelowski, Jakub Mądrzyk;

Obrońcy: Tomas Petrasek, Milan Rundić, Andrzej Niewulis, Jordan Courtney-Perkins, Zoran Arsenić, Oskar Krzyżak, Krystian Szymocha;

Pomocnicy: Fran Tudor, Ben Lederman, Igor Sapała, Ivi Lopez, Daniel Szelągowski, Mateusz Wdowiak, Iwo Kaczmarski, Patryk Kun, Giánnis Papanikolaou, Fabio Sturgeon, Wiktor Długosz, Marcin Cebula, Walerian Gwilia, Oliwier Kucharczyk, Jakub Bęben;

Napastnicy: Jakub Arak, Vladislavs Gutkovskis.

Czytaj więcej: Wisła łata dziurę. Krakowianie z nowym napastnikiem

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze