Kadra Legii Warszawa na zimowy obóz w Turcji

Bartosz Kapustka
Bartosz Kapustka PressFocus

Poznaliśmy kadrę Legii Warszawa na styczniowe zgrupowanie w Turcji. Piłkarze ze stolicy w dniach 6-16 stycznia w miejscowości Belek będą przygotowywać się do drugiej części sezonu.

  • Kosta Runjaić zdradził kadrę Legii Warszawa na obóz
  • “Wojskowi” lada chwila udadzą się na zgrupowanie do Turcji
  • Stołeczny klub będzie przebywał w Belek w dniach 6-16 stycznia

Znamy kadrę Legii Warszawa na zimowe zgrupowanie

Legia Warszawa za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej oraz mediów społecznościowych podała kadrę, jaką Kosta Runjaić powołał na styczniowy obóz w Turcji. “Legioniści” w dniach 6-16 stycznia będą przebywali w tureckiej miejscowości Belek, gdzie ich zadaniem będzie jak najlepsze przygotowanie się do rundy wiosennej Ekstraklasy.

Wśród powołanych nie brakuje największych gwiazd zespołu piętnastokrotnego mistrza Polski – Kacpra Tobiasza, Artura Jędrzejczyka, Filipa Mladenovicia, Bartosza Kapustki czy Josue. Na liście jest także kilku zawodników z akademii, którzy otrzymają szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności. Do Turcji nie poleci natomiast Blaz Kramer, który będzie kontynuował rehabilitację w Polsce.

Podopieczni Kosty Runjaicia na półmetku sezonu zajmują drugie miejsce w ligowej tabeli. Legia Warszawa traci 9 punktów do lidera, którym jest Raków Częstochowa.

Kadra Legii Warszawa na zgrupowanie w Turcji:

Bramkarze: Kacper Tobiasz, Dominik Hładun, Cezary Miszta, Jakub Trojanowski.

Obrońcy: Yuri Ribeiro, Mattias Johansson, Maik Nawrocki, Filip Mladenović, Lindsay Rose, Artur Jędrzejczyk, Jan Ziółkowski.

Pomocnicy: Rafał Augustyniak, Robert Pich, Paweł Wszołek, Ihor Kharatin, Jurgen Celhaka, Patryk Sokołowski, Josue Pesqueira, Makana Baku, Jakub Kisiel, Bartosz Kapustka, Igor Strzałek, Bartosz Slisz, Jakub Jędrasik, Filip Rejczyk.

Napastnicy: Maciej Rosołek, Ernest Muci, Carlitos. 

Komentarze